Muitines veikla konspektas


Muitinės veiklos samprata. Muitines ir teisesaugos instituciju teisinis reglamentavimas. Muitines ir teisesaugos instituciju teisinis reglamentavimas konspektas. Muitines pareigunu igaliojimai. Pagrindines muitines funkcijos. Pareigūno vardo diskreditavimas. Muitines ir ju funkcijos. Muitinės pareigūnų įgaliojimai teisės ir pareigos. Sąvokos, apibrėžiančios administracinių teismų kompetenciją. Teises aktai reglamentuojantys muitines ir teisesaugos instituciju veikla.

Muitinės ir kitų teisėsaugos institucijų kurso dalykas. Teisės aktai, reglamentuojantys muitinės ir teisėsaugos institucijų veiklą. Pagrindiniai teisėsauginės veiklos broužai. Patikrinimą atliekančių valstybės institucijų veikla pasienio kontrolės punktuose. Lietuvos muitinė, jos uždaviniai ir funkcijos. Muitinės struktūra. Muitinės departamentas, jo funkcijos ir teisės. Teritorinės muitinės, jų funkcijos ir teisės. Pagrindiniai teisėsauginės veiklos broužai. Muitinės pareigūnų įgaliojimai, jų bendrosios teisės ir pareigos. Muitinės padaliniai: muitinės postai ir muitinės mobiliosios grupės. Lietuvos respublikos teismų sistema ir kompetencija. Teisėsaugos institucijų samprata: sąvokos; keliami uždaviniai ir pagrindinės jų funkcijos. Pagrindiniai teisminės valdžios principai. Hipotekos teisėjo samprata ir jo priimamos nutartys. Sąvokos, apibrėžiančios administracinių teismų kompetenciją. Ikiteisminio tyrimo pareigūno teisės ir pareigos. Prokuroras ikiteisminiame tyrime. Šiuolaikinės muitinės veiklos teisiniai pagrindai ir funkcijos, lietuvai tapus es nare. Pareigūno vardo diskreditavimas. Pagrindiniai tarnybos muitinėje principai. Muitinės pareigūnų atsakomybė. Tarnybinės nuobaudos, jų skyrimo procedūra, terminai ir tvarka. Tarnybinės nuobaudos skyrimo principai. Pagrindinės išakstinio administracinių ginčų nagrinėjimo ne teisme institucijos. Valstybinė mokesčių inspekcija, jos struktūra ir uždaviniai. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, jos uždaviniai ir funkcijos. Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir jos įgaliojimai. Lr teisingumo ministerijos struktūra, uždaviniai ir funkcijos. Notariato samprata ir notarų veiklos organizavimo pagrindai. Lietuvos respublikos vidaus reikalų ministerijos struktūra, uždaviniai ir funkcijos. Muitinės kriminalinė tarnyba, jos uždaviniai, funkcijos ir teisės. Antstolio samprata ir veiklos organizavimo pagrindai. Policijos pareigūno teisinis statusas. Ikiteisminis tyrimas. Ikiteisminio tyrimo subjektai. Ikiteisminio tyrimo įstaigos. Teisminės valdžios sąvoka ir vieta kitų valstybės valdžių atžvilgiu. Pagrindiniai teisminės valdžios funkcionavimo principai. Lietuvos respublikos konstitucinis teismas. Lr teismų sistema. Lietuvos respublikos aukščiausiasis teismas, jo sudėtis, struktūra ir kompetencija. Aukščiausiojo teismo kompetencija. Lr apeliacinis teismas, jo sudėtis, struktūra ir kompetencija. Lr apylinkės ir apygardos teismai, sudėtis, struktūra ir kompetencija. Pretendentų į teisėjus atranka, teisėjų skyrimas, karjera.
  • Microsoft Word 73 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (13164 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Muitines veikla konspektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Muitines veikla konspektas. (2011 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/muitines-veikla-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 08:36
×