Mūšis dėl Britanijos


Kada prasidėjo mūšis. Kas įvyko?. Kodėl Vokietija kovojo su Anglija?. Pagrindiniai veikėjai. Vinstonas čirčilas. Mūšis vasarą. Kova intensyvėja. Ilgalaikės atakos padariniai. Planai keičiasi. Vokietija susiduria su problemomis. Vokiečių lėktuvai naudoti mūšyje. Mūšio padariniai anglijai. Mūšio padariniai vokietijoje. Taigi kas laimėjo šį mūšį?. Išvados.

Mūšis prasidėjo 1940 Birželio 10, bet realus oro karas prasidėjo tik 1940 Rugpjūčio 12. Jame dalyvavo Anglų – RAF( karališkosios oro pajėgos) ir Vokiečių – Luftwaffe (Vokiečių oro pajėgos) Luftwaffe puolė radarų stotis ir oro uostus.

Dėmesys buvo sutelktas į karinius taikinius, gamyklas, ir uostus, Po to kai Britų lėktuvas bombardavo Berlyną, Vokietija pradėjo oro puolimus ties Londonu. Naktiniais išpuoliais buvo siekiama sunaikinti Britų valią priešintis. Tūkstančiai žuvo, tačiau Anglai buvo pasiryžę priešintis.

Kai Hitleris perėmė Prancūziją, jis nusprendė, kad bandys ir perimti Angliją. Jo planas buvo nukariauti visą pasaulį ir tuo metu, Anglija buvo didžiausia grėsmė Vokietijojai. Jei Hitleris būtų nugalėjęs Anglus, tada jis tikriausiai būtų tapęs pasaulio valdovu.

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Vadovavo Anglijai antro pasaulinio karo metu Jo politinė karjera prasidėjo 1900-ais metais ir baigėsi 1964-ais metais.

Mūšis vyko pietų Anglijoje Birželio ir liepos mėn. Vokiečiai užpuolė konvojus buvusius pietinės pakrantės uostuose Doveryje ir Plimute (Plymouth). Nors ir Britų buvo mažuma, jie turėjo kitų pranašumų, kaip labiausiai pažengusi radarų sistema pasaulyje ir dėl to, kad mūšis vyko jų gimtajame krašte, RAF galėjo ore išbūti ilgiau, ir pamušti, nusileidę nepatekdavo į priešų nelaisvę.

  • MS PowerPoint 245 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (580 žodžiai)
  • Marius
  • Mūšis dėl Britanijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Mūšis dėl Britanijos. (2014 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/musis-del-britanijos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 04:13
×