Mūsų klasė negyvenamoje saloje 10 dienų


Rasinys , mano klase negyvenamoje saloje. Mano klase negyvenamoje saloje.

Mūsų klasė negyvenamoje saloje 10 dienų.

Kelmės rajono švietimo ministerija mums, kaip pavyzdingiausiems gimnazistams padovanojo kelionę į bet kurią mūsų pasirinktą atogražų salą. Męs vieningai ir drausmingai nurarėme keliauti į Naująja Zelandija ir pasigrožėti mažai žmogaus paveiktos laukinės aplinkos. Maždaug po 2 savaičių mes jau neramiai bet su geromis nuotaikomis lūkuriavome Kauno orouoste. Bet pakilus lėktuvui tas rūpestis daugumai išgaravo, kas sau šnekučiavosi ir samprotavo kaip atrodys sala, o kas dūko ir šelo lėktuve kol juos piktu žvilgsniu perspėdavo kiti keleiviai.

Kelionė buvo ilga ir labia nuobodi. Bet staiga ivyko šis tas visai netikėto, lėktuvas pradėjo kratytis ore, dauguma žmonių pradėjo panikuoti o lėktuvo administracija tik kartojo prisisegti saugos diržus. Ilgai ore męs nesikratėme, pradėjome kristi žemyn, o pilotai situacijos visai nekontroliavo tik kartojo: ponios ir ponai, prašome nepanikuoti, prisisekite saugos diržus ir ramiai palaukite kol męs sutvarkysime iškilusius nesklandumus. Dauguma mųsų suprato jog tai greičiausiai pabaigos ženklas. Senesni ir labiau subrende keleiviai meldėsi ir guodė artimuosius su kuriais keliavo kartu, męs jaunesnioji karta labiau žiurėjome pro langą į artėjančia žemę ir nelabai orentavomės nes viskas vyko labai greit. Po kelesdešimt sekundžiu, dėka talentingų pilotų lėktuvas ne sudužo į vandenyną, o avariniu būdu nusileidome kažkokioje greičiausiai negyvenamoje saloje. Žodis nusileidome nelabai tinka mūsų situacijai, mums labiau tiktu: avariniu būdu rėžėmės į žemę, nes lėktuvas subyrėjo į kelias dalis. Ir kaip vėliau išryškėjo, buvo daug aukų ir sužeistūjų.

Miglotai prisimenu kas buvo po susidūrimo. Pamenu jog mane iš po nuolaužų ištraukė ir pasirūpino jauna graži, o kaip vėliau sužinojau, Kauno Poliklinikų pirmo kurso studendė Rasa.

Truputi atsigavęs ir pilnai atgavęs samonę ir prota nusprendžiau eiti padėti kitiems nes nuolat girdejau šaukiant : PAGALBOS, PAGALBOS, PAGALBOS. Tik atsistojas ir apsižvalgęs mane nukretė šiurpas. Visur tyrojo lėktuvo nuolaužos, pilna kraujo, Tolumoje įžiurėjau kažkokius neaiškius siluetus lyg numirėlių kunai būtų sudėti ir užkloti brezentu jog nekliudytų smalsuolių žvilgsnių. Taip ir neišdrysau nueiti ir pažiurėti kas ten nes jau iš dallies nujaučiau kas manes ten laukė.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 552 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1915 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mantvydas
  • Mūsų klasė negyvenamoje saloje 10 dienų
    10 - 5 balsai (-ų)
Mūsų klasė negyvenamoje saloje 10 dienų. (2015 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/musu-klase-negyvenamoje-saloje-10-dienu.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 15:45
×