Mūsų laikų herojai


Mūsų laikų herojai. Referatas. Įžanga. Paauglės idėja. Kodėl ieva cukrinė mergaitė? Visų gelbėtoja. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiais laikais aukoti pinigus nepelno organizacijoms yra populiaru. Vieni aukoja sergantiems, kiti šeimų netekusiems, dar kiti Afrikos vaikams ir t.t. Dažniausiai pastebiu siūlymus/raginimus aukoti sergantiems, badaujantiems vaikams arba beglobiams gyvūnams. Manau, kad žmogus, paaukojąs nors ir nelabai didelę sumą, tampą herojus tiems, kuriems jis aukoja. Juk kiekvienas paaukotas euras gali prisidėti prie žmogaus gyvenimo pratęsimo ar gyvenimo sąlygų pagerinimo. Referatui pasirinkau keletą žmonių, kurie mano manymu yra labai daug nuveikę labdaros labui. Pirmiausiai pasirinkau amerikiečių aktorę, humanitarę/filantropę Angelina Jolie. Norėdama parodyti, kad ne tik užsienio šalyse yra žmonių inicijuojančių/remiančių labdaringą veiklą, nusprendžiau parašyti apie lietuvę Ieva Krivickaitę, kuri padeda onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Manau, šio referato tikslas yra suprasti, kodėl šie žmonės yra taip pasišventę labdaringai veiklai.

Ir Lietuvoje yra iniciatyvių žmonių. Viena iš jų – Ieva Krivickaitė. Kuo ji ypatinga? Būdama vos 17 metų ir pati sirgdama diabetu sugalvojo/paviešino idėją „Nusiskusiu plaukus dėl sergančių vaikų“. Dauguma šiuolaikinių paauglių kiaurą dieną sėdi prie kompiuterio, naršo facebook‘e ir užsiima niekam nereikšminga veikla. Dauguma viešina nuotraukas su įrašais „Jei surinksiu 80 like- suvalgysiu visą svogūną“. Bet Ieva, ji ne tokia. Vietoj bereikšmių „post‘ų“ ji nusprendė nusiskusti savo ilgus, storus plaukus jei surinks 30 000 eurų onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Paprašyta papasakoti apie savo idėją, ji atsakė:-Kartą išgirdau vos ketverių metukų mergytę, sakančią mamai: „Man nukris plaukučiai, ir aš būsiu negraži.

  • Lietuvių kalba Referatas
  • Microsoft Word 533 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1387 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Rugilė
  • Mūsų laikų herojai
    10 - 10 balsai (-ų)
Mūsų laikų herojai. (2015 m. Lapkričio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/musu-laiku-herojai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 13:29
×