Muzika Jungtinėje Karalystėje


Muzika Jungtinėje Karalystėje. Trumpas valstybės pristatymas Instrumentai Populiariausi šokiai ir jų muzika Roko pradžia Įžymios asmenybės. Tikslas. Išsiaiškinti ir sužinoti muzikos raidą ir ypatybes Juntinėje Karalystėje. Jungtinė Karalystė. Tai valstybė. Instrumentai. Populiariausias muzikos instrumentas Škotijoje yra dūdmaišis - tačiau dabar tebevartojamas kaip karinis muzikos instrumentas. Airių tradiciniai muzikos instrumentai – arfa. Airiški šokiai pasižymi dideliu šoklumu ir ypatinga užburiančia energija. Roko pradžia. -ajame dešimtmetyje roko muzika plėtojosi įvairiais stiliais. Metalas (heavy metal ) - Būdinga dar aštresnė ir “Sunkesnė” akcentuacija. Artrokas. Pankrokas - 8-ojo deš. Viduryje atsiradusi kaip reakcija į roko muzikos sudėtingėjimą bei subtilėjimą. Njuveivas - ji pasirodė kaip mėginimas roko muzikai įkvėpti naujos gyvybės. Roko opera - muzikinio teatro porūšis ji susideda iš sceninio veiksmo bei roko muzikos. Dėl šių pasiekimų susidarė įspūdis. Jo įmonė šiuo metu yra viena didžiausių teatro įmonių Londone. Tačiau žymiausi ir užkariavę pasaulį buvo grupė. M. Septyniolikmetis Džonas Lenonas su keliais draugais iš mokyklos įkūrė grupę. The Beatles įtaka roko muzikai ir populiariajai kultūrai buvo ir tebėra didžiulė. Grupės sudėtis. Džonas Lenonas (John Lennon 1940–1980) – ritminė gitara. Dabartiniai atlikėjai. Adele - Anglijos atlikėja ir dainų autorė. Žymiausi kūriniai ,, Skyfall “. Išvados. Sužinojome plačiau apie Jungtinės Karalystės esamus ir buvusius atlikėjus.


Trumpas valstybės pristatymas Instrumentai Populiariausi šokiai ir jų muzika Roko pradžia Įžymios asmenybės.

Išsiaiškinti ir sužinoti muzikos raidą ir ypatybes Juntinėje Karalystėje .

Sužinojome : plačiau apie Jungtinės Karalystės esamus ir buvusius atlikėjus . liaudies šokių unikalumą ir išskirtinumą , lyginant su kitomis tautomis. Kaip žymūs muzikos srityje žmonės įtakojo tolimesnę muzikos raidą.

  • MS PowerPoint 1430 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (1046 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Radvilė
  • Muzika Jungtinėje Karalystėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Muzika Jungtinėje Karalystėje. (2018 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/muzika-jungtineje-karalysteje.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 19 d. 04:30
×