Muzika, kuri man reiškia laisvę


Laisvės sąvokos muzikinis kūrinys ką šeimai reiškia laisvė nuotraukos šaltiniai. Laisvė – tai. Laisvės sąvokos. Įsivaizduok. Kas būtų, jei gyventumėme suvaržyti. Muzikiniai kūriniai. Gytis Paškevičius. Danguolė Beinarytė –Kauno choro vadovė. ? Tai didelė šventė Lietuvai ir kiekvienam lietuviui atskirai. Ką Danguolei asmeniškai reiškia Kovo 11-oji ir atkurta Lietuvos nepriklausomybė? Mūsų šeimoms laisvė reiškia žodžio laisvę t. Ką šeimai reiškia laisvė. Nuotraukos. Vasario 16 -  Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Svarbi diena Lietuvai buvo sausio 13 prie televizijos bokšto. -03-05 Vilnius.

Vilniaus Balsių pgr. M – klos 6a kl. MokiniųUgnės MartinavičiūtėsIr Skalvės KrižanauskaitėsMuzikos projektas ,,MUZIKA, KURI MAN REIŠKIA LAISVĘ”.

Laisvė – tai toks jausmas, kai žinai, kad gyveni ne kitų žmonių valia, ne kitų žmonių gniaužtuose, ne jų papročiuose, kalboje, ne jų šalyje. bet savo gimtinėje, kur gyvena tavo šeima, giminės, kur viešpatauja tavo gimtoji lietuvių kalba, papročiai. laisvę gauni tuomet, kai jos stipriai trokšti, kai už ją kovoji ir miršti, kai paaukoji dėl jos savo gyvybę. kai kovoji ne dėl savęs, bet dėl didelės meilės gimtąjai šaliai ir jos žmonėms. tuomet tu jauties nevaržomas, tau gera širdy. tada tu pajauti ir supranti, koks būtų pasaulis be laisvės ir taikos. skalvės nuomonė.

Įsivaizduok.... kas būtų, jei gyventumėme suvaržyti, negeidžiami, nežinotumėme ką reiškia laisvė, kas tai per jausmas, turėti šalia artimą žmogų, kuris tave suprastu ir užjaustu. juk mes esame tokie laimingi gyvendami laisvėje, laisvoje šalyje, kuri turi savo gimtąją kalbą, papročius ir pačius lietuvius. juk mes iš ties turėtumėm tuo džiaugtis, būti laimingi, juk gyvename šeimose, tarp tėvų, brolių ir seserų.

  • MS PowerPoint 933 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (567 žodžiai)
  • Ugne
  • Muzika, kuri man reiškia laisvę
    10 - 3 balsai (-ų)
Muzika, kuri man reiškia laisvę. (2015 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/muzika-kuri-man-reiskia-laisve.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 27 d. 16:51
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo