Muzika padeda jauniems žmonėms suprasti vieniems kitus


Jaunimas ir muzika. Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją. Ar istoriniai filmai padeda suprasti istorija. Dažnai teigiama kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją. Muzika padeda suprasti jaunimui vieniem kitus. Ar istoriniai filmai padeda suprasti istorija pagrindine mintis. Rasinys apie istorinius filmus. Jaunimo muzika referatas. Istoriniai filmai rasinys. Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją..

Muzika jaunimui suteikia galimybę suprasti vienas kitą, sukelia įkvėpimą, emocijų pažinimą. Muzika jaunimui lyg sielos praturtinimas, padeda žmonėms lengviau bendrauti tarpusavyje suprasti vieniems kitus. Taip pat muzika neatsiejama jaunimo bendravimo srityje. Muzikos klauso dauguma žmonių, nepriklausomai nuo socialinio sluoksnio. Muzika, kuri atpalaiduoja nuo visų dienos sunkumų ar rutinos. Klausosi vieni arba eina į koncertus. Įvairiose kultūrose muzikiniai kūriniai atliekami skirtingai. Moderniosios eros simfonijos, solo kūriniai tradiciškai atliekami koncertuose salėse arba bažnyčiose, kur klausytojai tyliai sėdėdami mėgaujasi muzika. Visai kitokie muzikos stiliai grojami baruose, naktiniuose klubuose, teatruose, kur klausytojai gali gerti, šokti ir visaip kitaip išreikšti save. Laisvai jaunimas tokioje terpėje bendrauja, lengviau susipažįsta su naujais draugais. Galima teigti, jog taip pat tai vienas iš būdų kur jaunimas susibendrauja. Muzika jaunimą suvienija ir lankant muzikos mokyklas, kuriose grojama klasikinė muzika per kuria gali išreikšti muzikos jausmus, mintis o gabesni muziką išreiškia dainavimu, taip pat perteikia muzikos emocijas bei pagrindinę mintį. Jie labiau priklauso klasikiniam muzikos stiliui, nes muzikinėse atliekami daugiau klasikiniai muzikos kūriniai. Dar muzika perteikiama ir šokiu, tam yra specialios mokamos pamokos ar būreliai mokyklose. Judesiais išreiškia save. Tai gi šie būdai taip pat suvienija jaunimą, nes jie kartu šoka, dainuoja, groja, susirinkę į tam tikras grupes pagal savo pomėgius ir siekia bendro tikslo. Kai kurie jaunuoliai savo muzikos stilių išreiškia ne tik jausmais ir supratimu, bet dėvi muzikos stiliui prilygstančius rūbus, šukuoseną, makiažą. Pavyzdžiu pankai, kurie klausosi pankroko ir taip gali išreikšti save, jie siekia peržengti „padorumo“ ribas, sukurti iššūkį, nešioja ne visai įprastus - teatrališkus rūbus, kirpimą, kosmetiką, papuošalus, tatuiruotes.
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (464 žodžiai)
  • Mokykla
  • Monikat
  • Muzika padeda jauniems žmonėms suprasti vieniems kitus
    10 - 3 balsai (-ų)
Muzika padeda jauniems žmonėms suprasti vieniems kitus. (2012 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/muzika-padeda-jauniems-zmonems-suprasti-vieniems-kitus.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 21:09
×