Muzika rašinys apie grupę


Rašinys apie muziką. Rašinėlis apie muziką. Apie muzika rasinys. Rasiniai apie muzika. Anglu rasinys apie muzika. Muzika mano gyvenime rasinys. Ka man reiškia muzika. Apie muziką. Rasinys mano tevynes muzika. Rasinys apie muzikos grupe.

Kaip ir kiekvienam žmogui, man, muzika gyvenime reiškia labai daug. Muzikos stengiuosi klausyta tada kai būna liūdna, kai būna linksma, kai būnu su draugais ir pan... Mėgstu visokio žanro muzika, nes manau kad kiekvienas žmogus kiekviename muzikos stiliuje gali atrasti save.
Pirmiausia, mano klausomų muzikos atlikėjų sarase stovi SEL. „SEL“ – lietuviška šokių muzikos grupė.Grupės istorija prasidėjo 1992 m. lapkričio 10 d., kai jos įkūrėjas ir lyderis Egidijus Dragūnas pasiryžo paskambinti Andriui Mamontovui, tuo metu vedusiam laidą radijo stoties M-1 eteryje, ir paprašė padėti sukurti repo grupę. E.Dragūnas neliko nepastebėtas ir su juo bei keliais jo draugais netrukus pradėjo dirbti Andriaus brolis Justas Mamontovas, tuo metu prodiusavęs populiarią hiphopo grupę Pompa. Grupės pavadinimas sudarytas iš jos narių pirmųjų vardų raidžių (Sieras, Egis, Laimis).
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1527 žodžiai)
  • Muzika rašinys apie grupę
    10 - 2 balsai (-ų)
Muzika rašinys apie grupę. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/muzika-rasinys-apie-grupe.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 08:42
×