Muzikos agentas referatas


Agentas. Agento reikšmė. Kas yra muzikos agentas? Kokia veikla užsiima muzikos agentas? Muzikos agento ir vadybininko pagrindiniai skirtumai. Muzikos agento darbo rinka. Užsienio ir Lietuvos rinka. Kas svarbiausia norint tapti geru agentu ? Išvados. Literatūros sąrašas.


Muzikos agentas. Savo darbe mėginsime išsiaiškinti kas yra muzikos agentas, kokia jis veikla užsiima. Pasirinkome šią temą todėl, kad siekiame giliau susipažinti su šios profesijos atstovo darbo specifika ir svarbiausia: stengsimės išsiaiškinti kuo skiriasi muzikos agentas nuo muzikos vadybininko. Įvertinsime jo darbo trūkumus ir pranašumus.

Taigi, agento užduotis rasti kuo geriau apmokamą koncertą atlikėjui. Muzikos agentai atstovauja savo klientams ir rūpinasi atlikėjo veikla, koncertų ir pasirodymų organizavimu, kelionių organizavimu, dirba su sutartimis ir nagrinėja pačias smulkiausias sutarties detales, taip pat dirba su rinkodara ir kliento reklama, kad jie būtų labiau matomi ir populiarūs visuomenėje. Nors ir muzikos agentai dirba užkuliusiuose, tačiau atlieką tikrai svarbų vaidmenį plėtojant savo kliento talentą ir populiarumą. Patekti į muzikos industriją ir tapti geru muzikos agentu yra labai sunku, tam reikia gerai išmanyti visą muzikos industriją, turėti talentą bendrauti su žmonėmis ir įgauti jų pasitikėjimą. Muzikos agentas yra tas žmogus, be kurio pagalbos neišsiverstų nė vienas gero atlikėjo vadybininkas. Todėl, referate aptarsime visas muzikos agento veiklos sritis ir koks turi būti geras muzikos agentas.

Darbo objektas: Muzikinio agento darbas.

Darbo tikslas: Įvertinti ir išanalizuoti muzikos agento darbą.

Darbo uždaviniai:

Atskleisti agento darbo specifiką;

Įvertinti muzikos agento darbo perspektyvas užsienyje ir Lietuvoje;

Atskleisti kuo agentas skiriasi nuo vadybininko.

Pasak Donald S. Passman‘o Ankstesnėje artisto karjeros stadijoje agentas yra žmogus, kuris ragina organizatorius samdyti artistą, vėlesnėje – organizatoriai patys ragina agentą, kad artistas būtų pasamdytas jų organizuojamam koncertui. ( „ All you need to know about the music business“ 2006m .). Pats šios profesijos pavadinimas- agnetas, turi didelį spektrą reikšmių ir sferų. Agentas gali specializuotis draudimo, pardavimų sferose, jis taip pat gali būti detektyvas ieškantis reikalingų kontaktų, taip pat jis gali būti tiesiog atstovas. Žodynuose galime rasti paaiškinimą, jog agentas yra asmuo, veikiantis kieno nors įgaliojimu. Agentas gali būti sutinkamas įvairiose darbo sferose, nors dažnai visų agentų darbo principas yra labai panašus: jie ieško naujų klientų, užsakymų ar atlieka tam tikras jiems paskirtas užduotis.

  • Muzika Referatas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (2021 žodžiai)
  • Dvidesimt
  • Muzikos agentas referatas
    10 - 10 balsai (-ų)
Muzikos agentas referatas. (2016 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/muzikos-agentas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 14:07
×