Muzikos festivaliai


Įvadas. Temos aktualumas Muzika – išraiškos forma laiko terpėje, naudojant garsų ir pauzių struktūrą. Folkloras. Folkloro kilmė. Folkloro suklestėjimas. Lietuvių folkroko grupės. Popmuzika. Pop muzika (arba pop) yra viena iš didžiausių populiariosios muzikos dalių, susidariusi XX amžiuje iš liaudies dainų ir šokių įtakotų „Pop kultūros“ judėjimo. Rokas. Rokenrolas. Pramoginės muzikos festivaliai. Festivaliai ir jų vadyba. Festivalio misija ir tikslai. Festivalių vadyba. Planavimas. Organizavimas. Kontrolė. Išvados. Literatūros sąrašas.


Temos aktualumas: Muzika – išraiškos forma laiko terpėje, naudojant garsų ir pauzių struktūrą. Tai sudėtingos formos kūriniai, išreiškiami per natūraliai išgaunamo dirgiklio, dažniausiai garso, kombinacijų ir modelių konstrukciją. Muzikos funkcijos: estetinė, meninė, komunikacinė, pramoginė, apeiginė. Nuo kultūros ir socialinio konteksto priklauso, kaip mes skirstome muziką. Šiuo metu muzika užima labai didelę svarbą mūsų gyvenime. Mes ją girdime visus ir visada: kartais- kaip foną, o kartais kaip terapiją bei atsipalaidavimo būdą. Iekvienas iš mūsų skirtinga muziką supranta kitaip irji sukelia visai kitokių emocijų.

Festivalis “Karklė” yra visiems gerai žinomas festivalis, kuris vyksta kasmet rugpjūčio mėnesį. Festivalis vyksta Karlėje- kaimelyje prie jūros. 2015m. šeštą kartą iš eilės vykęs festivalis pritraukė tūkstančius muzikos ištroškusius žmones stebėti įspūdingą reginį. “Karklėje” kiekvienas muzikos mylėtojas gali rasti sau tinkantį kampelį, nes scenų ten įrengta ne viena ir ne dvi, taigi jei nepatinka grojanti grupė- ne bėda, gali nueiti į kitą sceną ir kalusytis kitų muzikantų.

• Ekonominiai tikslai gali būti tiesioginiai arba netiesioginiai (pvz. tam tikro produkto, srities ar net šalies populiarinimas); jie gali būti trumpalaikiai, susiję su pelnu ar naujų rėmėjų pritraukimu, arba labiau ilgalaikiai (pvz., skatinti ilgalaikes investicijas, sukurti naujas darbo vietas, teikti tiesioginę ekonominę naudą bendruomenei, skatinant turizmą).

Geram festivaliui privaloma gera vadyba. Be geros vadybos, geros komandos festivalis gali būti nenusisekęs bei nepritraukti daug žmonių. Yra išskiriami trys festivalio vadybos etapai: planavimas, organizavimas,kontrolė.

Kadangi dažniausiai festivaliai nevyksta vieną dieną, taigi reikia pagaloti kur žmonės nakvos, bei festivaliui rasti tokią vietą, kur yra vieta kempingui. Taippat reikia pagalvoti apie bilietus: kiek jų bus, kur pardavinesite ir kokia bus kaina. Bilietų kaina labai priklauso nuo grupių pasirodančių festivalyje, o taippat žmogaus norą dalyvauti festivalyje įtakoja bilieto kaina.

Festivaio metu svarbu žmonėms užtikrinti saugią aplinką. Labai svarbu turėti apsaugą, nes festivalio metu gali kilti įvairiausių nesutarimų, o dėl to gali nukentėti visai nekalti žmonės. Savanoriai- viena iš svarbiausių festivalio sudedamųjų detalių, nes jie daro viską: padeda su įranga, scenos darbais, tvarko, perkiauja įvairiai maisto produktais ir daugelis kitų dalykų.

  • Muzika Referatas
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2120 žodžiai)
  • Vaiva
  • Muzikos festivaliai
    10 - 10 balsai (-ų)
Muzikos festivaliai. (2016 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/muzikos-festivaliai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 07:09
×