Muzikos integravimas į gamtos pažinimą, vaikų supažindinimas su gamtos reiškiniais


Muzikos integravimas į gamtos pažinimą, vaikų supažindinimas su gamtos reiškiniais. Šio darbo tikslas – integruoti muzikos veiklą į gamtos pažinimą – lavinti artikuliaciją, išmokti žaidimą “Tyliai gražiai”, supažindinti vaikus su įvairiais gamtos reiškiniais. Uždaviniai. Supažindinti vaikus su įvairiais gamtos reiškiniais “Ryto rato” metu. Išmokyti žaidimą “Tyliai gražiai”. Šiame darbe aprašysiu muzikinę veiklą, integruotą į gamtos pažinimą. Veikla skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams (4-5 metų amžiausVeiklos eiga. Apibendrinimas.


Muzikuodami ar žaisdami įvairiais garsais vaikai visų pirma mokosi klausyti, išgirsti ir atpažinti, identifikuoti skirtingus garsus. Muzikos klausymas ramina, atpalaiduoja, skatina kūrybinį mąstymą, lavina klausą ir yra svarbus veiksnys sėkmingam kalbos vystymuisi. Klausydami muzikos vaikai mokosi dalinantis emocijomis, bendrauti ir bendradarbiauti. Klausydamiesi muzikos ar ją atlikdami patys, vaikai savo vaizduotėje kuria įvairias vizijas, o tai lavina atmintį, vaikų vaizduotę. Muzika – universali mokymosi disciplina, todėl ją lengva integruoti į kitus mokslus ar ugdomąsias veiklas.

Šio darbo tikslas – integruoti muzikos veiklą į gamtos pažinimą – lavinti artikuliaciją, išmokti žaidimą “Tyliai gražiai”, supažindinti vaikus su įvairiais gamtos reiškiniais.

Šiame darbe aprašysiu muzikinę veiklą, integruotą į gamtos pažinimą. Veikla skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams (4-5 metų amžiaus).

“Ryto rato” pradžioje su vaikais padeklamuoti ryto pasisveikinimą – eilėraštuką “Labas rytas” ir taip pasveikinti visus draugus:

“Ryto rato” metu aptarti su vaikais mus supančius gamtos reiškinius (saulutę, debesis, upelį, kalnus ir t.t.). Įvardinti kokios spalvos ar formos jie yra (saulė apvali ir geltona, debesys melsvi, balti ir lyg iš plunksnų ir t.t.). Papasakoti kas skraido danguje ir kas gyvena upelyje. Po “Ryto rato” valandėlės su vaikais, aptarę gamtos reiškinius, keliausime į muzikos salę dalyvauti muzikos valandėlėje.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (774 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vaida
  • Muzikos integravimas į gamtos pažinimą, vaikų supažindinimas su gamtos reiškiniais
    10 - 2 balsai (-ų)
Muzikos integravimas į gamtos pažinimą, vaikų supažindinimas su gamtos reiškiniais. (2019 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/muzikos-integravimas-i-gamtos-pazinima-vaiku-supazindinimas-su-gamtos-reiskiniais.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 18 d. 02:03
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema