Muzikos ir medijos


Ciklas Muzika ir medijos. Muzika ir internetas. Kompiuterių generuojama muzika yra tokia muzika. Galima išskirti dvi kompiuteriais kuriamos muzikos rūšis muzika. Kompiuterinė muzika - mokslinių studijų sritis. Kompiuterinės muzikos ištakos aptinkamos XX amžiaus pradžios elektroninėje muzikoje. Moksliniai tyrimai. Nežiūrint to, kad šiuolaikinė kultūra persmelkta kompiuterinės muzikos. Muzika ir radijas. Sudie, XX amžiau Nostalgija praeities muzikai. Operos vakaras Jūsų jaukūs namai šeštadienio vakarą gali pavirsti mažyčiu operos teatru. Muzika be sienų su Algirdu Klova Autorinė laida apie įvairiausius tradicinės. Muzika teatre. Scenografija - inscenizacijos. XXI amžiaus skaitmeninė revoliucija neaplenkė ir tokių kūrybinių industrijų kaip teatras.

Sudie, XX amžiau Nostalgija praeities muzikai, jos kūrėjams ir atlikėjams, muzikos žanrams ir kryptims – muzikai, kuri jaudina klausytoją ir XXI amžiuje. Šeštadieniais 12.10 ir sekmadieniais 03.05 val. per LRT RADIJĄ. Ved. Birutė Paškevičienė.

  • MS PowerPoint 2144 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (503 žodžiai)
  • Karolina0121
  • Muzikos ir medijos
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Muzikos ir medijos. (2015 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/muzikos-ir-medijos.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 02:00
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo