Muzikos ir poezijos motyvas Šatrijos raganos ''Sename dvare''


Pastraipa satrijos ragana. Šatrijos ragana sename dvare mamatės paveikslas. Sename dvare muzika. Sename dvare poezija. Satrijos ragana pareigos motyvas. Sename dvare motyvai. Muzikos ir poezijos prasme sename dvare. Muzikos ir poezijos motyvų prasmė šatrijos raganos apysakoje sename dvare. Mirties prasmė sename dvare. Sename dvare word.

Muzikos ir poezijos motyvas šatrijos raganos apysakoje “sename dvare”

Apysakoje svarbų vaidmenį atlieka ne tik muzikos, bet ir poezijos motyvas. Mamatė emancipuota, todėl skaito ne tiek daug knygų, kiek norėtų ji pati, visgi ji išsilavinusi moteris. Poezija jai- įkvėpimas, sielos atgaiva. Padedama poezijos ji apie neišsprendžiamus tikėjimo klausimus, Dievo problematiką kalba žaismingai. Dukros paklausta apie baisiausią dalyką žmogaus gyvenime- mirtį- ji labai gražiai pasakoja, jog “tiktai žmogaus kūnas temiršta, o siela yra nemiri; kad, apleidus tą savo sumenkusį, paliegusį kūną, ji einanti žvaigždėtais keliais pas Dievą”. Marijai knygos, poezija- ne tik laisvalaikio praleidimo būdas, bet bene vienintelis visapusiško švietimo šaltinis.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (434 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Lina
  • Muzikos ir poezijos motyvas Šatrijos raganos ''Sename dvare''
    8 - 1 balsai (-ų)
Muzikos ir poezijos motyvas Šatrijos raganos ''Sename dvare''. (2013 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/muzikos-ir-poezijos-motyvas-satrijos-raganos-sename-dvare.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 01 d. 03:33
×
34 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo