Muzikos kryžiažodis


Muzikos kryziazodziai su atsakymais. Muzikinis kryziazodis. Muzikos kryziazodziai. Kryžiažodis su atsakymais. Muzikiniai kryziazodziai. Muzikos kryziazodis su atsakymais. Muzikos instrumentai kryziazodis. Kryziazodziai apie muzika. Kryžiažodžiai muzika. Kryžiažodžiai apie liaudies dainas.

Muzikos kryžiažodis. Klausimai ir atsakymai.

Senovėje populiarus trimitų grupės instrumentas. Pučiamasis instrumentas, sudarytas iš medinių vamzdelių. Koks instrumentas senovėje buvo vadintas ,,daudytė” ? Kokiai instrumentų grupei priklauso labanoro dūda? Kokiai instrumentų grupei priklauso pūslinė (lankas su pūsle)? Pučiamasis instrumentas, dažniausiai daromas gyvūno pavidalu. Žievės dūdelė. Vienas seniausių lietuvių liaudies styginis muzikos instrumentas. Liaudies ansamblyje ,,lietuva” naudojamas instrumentas? Instrumentas, kurį pūsdavo piemenys naktigonėse. Kokiai instrumentų grupei priklauso džingulis ir kelmas? Instrumentas gaminamas iš medžio, žievės, rago, šiaudo, žąsies plunksnos.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (371 žodžiai)
  • Viktorija
  • Muzikos kryžiažodis
    10 - 1 balsai (-ų)
Muzikos kryžiažodis. (2012 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/muzikos-kryziazodis.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 27 d. 05:09
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo