Muzikos pamoka konspektas


Muzikos terapija pamoku planas. Muzikos konspektai darbai.

Įžanga. Muzikos žanras. Dainuojamoji poezija. Dainuojamoji poezija. Dainuojamosios poezijos kūrėjai ir atlikėjai. Šiuolaikinė muzika. Pop muzika. Atliekami kūriniai. Vytauto Kernagio kūryba. Nacionalinės Rusų muzikos vystimosi kelias iki Michailo Glinkos. Išvados. Naudojama literatūra.

Pasirinkau Vytauto Kernagio daina ,,Baltas paukštis“ ,nes žaviuosi jo kūryba ir juo pačiu, kaip asmenybe . Dainuodama jo kūrinius išgyvenu daug emocijų: liūdesį, džiaugsmą, susimąstymą. Antrąją daina ,,Kaip aš myliu savo mama“ pasirinkau, nes joje yra apdainuojami jausmai mamai. Dainos žodžiai atitinką realybe, būtent tai ką aš jaučiu savo brangiausiam žmogui, tai mamai. Taip pat jog šia daina pasirinkau lėmė ir dalyvavimas Rusų kalbos šventėja, Tytuvenuose.

Taigi rašydama šitą darbą nemažai sužinojau ir supratau. Sužinojau daug įdomių dalykų apie Rusų muziką, dainuojamąją poezija, šiuolaikinę muziką ir taip pat apie pop muzika. Gan plačia praturtinau savo žinias. Tai man buvo labai naudinga, bei gera praktika, galbūt visą tai pravers ateityje.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (1660 žodžiai)
  • Ausra
  • Muzikos pamoka konspektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Muzikos pamoka konspektas. (2013 m. Gegužės 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/muzikos-pamoka-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 18 d. 03:53
×