Muzikos pamokų žurnalas


Muzikos pamokų žurnalas. Stebėtos pamokos pastabos.

Mokiniai bando juos išploti delnais ir įvardinti pavadinimais TA ir TI. Po to tą patį pratimą solfedžiuoja, kad geriau įsimintų nateles MI ir SOL. Solfedžiuoja kartu su rankų ženklais.

Mokomasi naujos temos.

Visa klasė bando ritmuoti „Gandro maršą“ ir „Žvirbliukų maršą“ esančius vadovėlyje. Išsiaiškina visus ženklus: kartojimo ženklas, volta, pauzės. Tuomet klasė paskirstoma į tris grupeles ir išsiaiškinama kiekvienos grupelės ritminė linija. Mokiniams nelabai sekėsi, bet mokytoja stengėsi padėti kiekvienai grupei, kad vaikai galėtu išlaikyti savo ritmą.

Mokėsi naują dainą Maironio 150 metų minėjimui „Lietuva brangi“ (J. Naujalio muzika)

Su skiemeniu MO ant kiekvieno garso su ranka mokytoja rodo kaip sklinda garsas, vaikai taip pat atkartoja mokytojos judesius (dainuojama ant vienos natos).

Su skiemenimis DRA DRĖ DRI dainuoja ant vienos natos, kartu su rankos judesiu, kad mokiniai geriau pajustu kaip sklinda garsas.

Su skiemeniu DO kyla tris garsus aukstyn ir leidžiasi žemyn (visi garsai eina iš eilės). Vėl naudojamas rankos judesys.

Mokytoja įsidainavimo metu naudojo ir dainelę apie gegutę:

Ketvirtinė nata. Klasės mokiniai galvoja įvairius dviskiemenius žodžius ir kiekvieną skiemenį išploja delnais imituodami TA TA nateles.

Darbas pratybose (E. Velička „Mano muzika“ I kl.)

Vieną kartą padainavo pritariant pianinui, o antrą kartą dainavo su fonograma. Tuomet mokytoja su mokiniais aptarė kuo skyrėsi dainavimas kai jiems pritarė mokytoja grodama pianinu ir kuo skyrėsi kai jie dainavo su fonograma.

  • Pedagogika Planas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1414 žodžiai)
  • Ingrida
  • Muzikos pamokų žurnalas
    10 - 8 balsai (-ų)
Muzikos pamokų žurnalas. (2015 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/muzikos-pamoku-zurnalas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 04:21
×