Nacionalinio charakterio bruožai Vaižganto apysakoje „Dėdės ir dėdienės“


Nacionalinio charakterio bruozai vaizgantas. Nacionaliniai charakterio bruozai. Mykoliukas tautinis charakteris. Charakterio bruožai dėdės ir dedienes. Mykoliuko charakterio bruozai. Dedes ir dedienes nacionaliniai charakterio bruozai. Nacionalinio charakterio bruozai dedes ir dedienes. Mykoliuko kurybiniai ir meniniai sugebejimai. Dedes ir dedienes mykoliuko meniniai sugebejimai. Mykoliuko charakteris.

Mykoliukas. Severja. Rapolas geišė. Stiprus šeimos jausmas lietuvių baudžiauninkui palikta vienintelė socialinė teisė – turėti šeimą – buvo svarbiausias gyvenimo tikslas. Mykoliukas. Severja. Kūrybiniai ir meniniai sugebėjimai, estetinis jausmas, pasaulėjautos svajingumas. Darbštumas traktuojamas ir kaip moralinė, ir kaip socialinė savybė, kurią išugdė konkreti materialinė valstietiškos tautos padėtis įtemptas kasdienis darbas buvo vienintelė egzistencijos sąlyga, be kurios žmogus neįsivaizdavo savo gyvenimo. Religingumas, pamaldumas.
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (571 žodžiai)
  • Mokykla
  • Donata
  • Nacionalinio charakterio bruožai Vaižganto apysakoje „Dėdės ir dėdienės“
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Nacionalinio charakterio bruožai Vaižganto apysakoje „Dėdės ir dėdienės“. (2014 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/nacionalinio-charakterio-bruozai-vaizganto-apysakoje-dedes-ir-dedienes.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 09:13
Peržiūrėti darbą
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo