Naftos produktų gaudyklės


Tepalu gaudykles. Naftos gaudykles parinkimas. Tepalo gaudykles. Tepalų gaudyklė. Naftos gaudykliu parinkimas. Tepalo gaudykle. Naftos produktu referatas. Naftos gaudykle. Tepalo+gaudykles+. Naudotos tepalu gaudykles.

Įvadas. Naudojamų konstrukcijų apžvalga. Gaudyklė. Pasirinktos konstrukcijos pagrindimas. Funkcinės schemos aprašymas. Skaičiavimai. Kamerų skaičiavimas. Sorbento skaičiavimas. Koelescensinio filtro skaičiavimas. Grunto slėgio apkrova. Plūdės skaičiavimas. Sienelės skaičiavimas. Naftos jutiklio parinkimas. Naudota literatūra.

Vienas iš pagrindinių valymas nuo naftos – adsorbcinis vandens valymas. Naftos produktų gaudyklės.

Adsorbcinis valymas plačiai naudojamas lokaliniuose valymo įrenginiuose, esant juose nedidelėms teršalų koncentracijoms. Adsorbcija naudojama nukenksminti nuotekoms, kuriose yra fenolių, herbicidų, pesticidų, pam, dažiklių ir kitų medžiagų. Vienas iš adsorbcijos proceso privalumų yra tas, kad jis leidžia vienu metu nukenksminti keletą medžiagų, taip pat jas rekuperuoti. Adsorbcija gali būti regeneratyvi, tai yra kada absorbuotos medžiagos išgaunamos iš adsorbentų ir utilizuojamos, bei destruktyvi, kada sukauptos adsorbente medžiagos yra utilizuojamos kartu su juo. Adsorbcinio metodo efektyvumas sudaro 85-95% ir priklauso nuo absorbuojamų medžiagų savybių.

Kietoji medžiaga, kurios paviršiuje vyksta adsorbcija vadinama adsorbentu, absorbuojamoji medžiaga – adsorbtyvu, o ta jos dalis, kuri jau absorbavosi – adsorbentu.

Vandens absorbciniam valymui naudojami įvairūs natūralūs ir dirbtiniai absorbentai. Labiausiai paplitę aktyvieji anglies absorbentai. Absorbciniam valymui naudojama anglis – granuliuota, miltelių ar anglies plaušo pavidalo

  • Mechanika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 381 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (1677 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kęstutis
  • Naftos produktų gaudyklės
    10 - 2 balsai (-ų)
Naftos produktų gaudyklės. (2012 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/naftos-produktu-gaudykles.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 12:29
×