Nagų priauginimas


Geliniu nagu pavyzdziai. Priauginimas baze.

Turi priimti gėrį su blogiu, šypseną su liūdesiu, mylėti tai, ką turi, prisiminti tai, ką turėjai. Visada atleisk, bet niekada neužmiršk. Mokykis iš klaidų, bet niekada nesigailėk. Gelio nagų formavimas. Gelio nagų korekcija ( papildymas ). Nagučių paruošimas. FING’RS Gelinė nagų priauginimo sistema. Gelis. Natūralių nagų stiprinimas. Natūralių nagų stiprinimas. Įspėjimas. Ataugusio nago ploto užpildymas ir taisymas. Gelinių nagų nuėmimas. UV gelinių nagų lempa.

NAGUČIŲ PARUOŠIMAS1.dezinfekuoti rankas2.neacetoniniu lako valikliu pasalinti seno lako likucius3.atstumdyti odeles aplink nago plokstele4.pasalinti odeles nuo nago ploksteles5.nuriebalinti nago plokstele6.patrumpinti naga 180grit grubumo dilde7.svelniai susiausti nago plokstele,nago augimo kryptimi8.pasalinti dulkes9.pakartotinai dezinfekuoti ir nuriebalinti nago plokstele.Papildyta:1.isrinkti reikiama tipso rusi ir dydi2. klijais patepti kisenele ir klijuoti ant nago galiuko 45laipsniu kampu. Vengti susidariusiu oro burbuliuku.3.giljotina sutrumpinti tipsa iki norimo ilgio.4.dilde pasalinti laipteli tarp naturalaus nago ir tipso.5.dilde ar blokeliu pasiausti tipsa,t.y suteikti jam matini efekta.6.nuvalyti dulkes nuo nago ploksteles sepeteliu.Tepam labai ploną sluosnį bonderio,kišam minutei į lempą...po to dedam gelio ,jokių būdu nepaliečiam odelių ir vėl laikome lempoje 3 min.(kiti geliai laikomi ir po min)...ir taip du -trys kartai.po viso nuvalom lipnumą ,nuriebalintoju...aplyginam nagučius su dilde jei yra šiokių tokių iškilimų.Tepam ultra seal ir vėl keliaujam po lempa.1-3- min.

  • Medicina Konspektas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (1399 žodžiai)
  • Egleleeee
  • Nagų priauginimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Nagų priauginimas. (2013 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/nagu-priauginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 11:44
×