Naktinio klubo Leiman verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Paslaugų teikimas. Verslo tikslai ir uždaviniai. Įmonės charakteristika. Nuosavybės forma. Žinios apie savininkus. Klubo vietovė. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Rinkodara. Tikslai ir uždaviniai. SSGG analizė. Kainų politika ir kainos. Realizavimo metodai. Reklama. Gamybos planas. Gamybinės patalpos. Gamybos proceso aprašymas. Įrengimai. Medžiagos. Pagrindiniai, pagalbiniai ir aptarnavimo procesai. Įmonės struktūra. Darbuotojų hierarchija. Darbuotojų pareigos bei funkcijos. Darbuotojai ir valdymo personalas, darbo užmokestis. Personalas. Darbo užmokestis. Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai. Pajamų ir išlaidų planas. Projekto atsipirkimo laikas. Išvados. Literatūra, šaltiniai.

Tai, kad Šalčininkai yra nedidelis miestas, mums bus tik į naudą, kadangi čia žinios apie naują naktinį klubą pasklis greitai, todėl nereikės skirti daug pinigų reklamai, skirsime tik 500 Lt mūsų klubo lankstinukams, kuriuos dalinsime žmonėms.

Naktiniame klube „Leiman“ dirbs 12 kvalifikuotų darbuotojų, kurių atlyginimai bus nuo 600 Lt iki 5000 Lt.

Įmonės įsteigimui reikialingos išlaidos sudaro 621767 Lt. Naktinis klubas „Leiman“ planuoja užsidirbti per metus – 455940 Lt.

Pagrindinė verslo idėja yra atidaryti "Leiman" naktinį klubą Šalčininkuose, pačiame miestelio centre, Vilniaus g. 28. Šis klubas suteiks galimybę jaunimui atitrūkti nuo rutinos, pamiršti visus rūpesčius bei pasilinksminti po sunkios darbo dienos šaunioje kompanijoje. Taip pat suteiks galimybę paragauti daugybę nuostabaus skonio kokteilių, kuriuos paruoš profesionalūs barmenai. Pastatas turės tik vieną salę, kurioje ketvirtadieniais vyks karaokė vakarai, o penktadieniais-šeštadieniais – šokiai, teminiai vakarai.

Verslo vizija yra sukurti klubą, kuris taptų Šalčininkų pagrindine pasilinksminimų vieta, kurioje smagiai leistų laiką ne tik Šalčininkų miesto gyventojai, bet ir netoliese esančių miestelių ar net miestų gyventojai. Mūsų misija yra padaryti, kad į šį klubą norėtų sugrįžti kiekvienas žmogus dėl itin gero aptarnavimo bei draugiško kolektyvo.

Pagrindinis verslo tikslas - sukurti įmonę, kuri būtų pelninga. Taip pat siekti sukurti pastovių klientų sąrašą bei nuolat ieškoti naujų, suteikti paslaugas iš geriausių srities specialistų, stengtis tenkinti klientų poreikius, sukurti saugią aplinką bei įsitvirtinti rinkoje. Naktinio klubo „Leiman“ tikslas maksimaliai patenkinti kliento poreikius.

Nuosavybės forma - Uždaroji akcinė bendrovė. Įmonė priklauso 3 akcininkams, didžiausią kiekį akcijų turintis įmonės valdytojas laikomas UAB „Leiman“ direktoriumi.

Mūsų naktinis klubas “Leiman” bus įsikūręs Šalčininkuose, Vilniaus g. 28. Šią vietą pasirinkome būtent todėl, kad ji yra pačiame miestelio centre, pagrindinėje gatvėje. Tai kiekvienam žmogui puikiai prieinama vieta, patogiai įrengtos stovėjimo aikštelės, kuriose žmonės visada ras, kur pasistatyti savo automobilį.

Didžioji dalis Šalčininkų rajono jaunimo teikia pirmenybę Vilniaus miesto klubams, nors šie ir yra 30 km nuo miesto. Dėl šių priežasčių mes nusprendėme savo klubą atidaryti būtent šiame mieste. Klubas priklausys Šalčininkų rajono geografinei rinkai, tikslinė rinka – jaunimas. Šalčininkų rajone Lietuvos Statistikos Departamento duomenimis gyvena 33 710 žmonės, 20% gyventojų priklauso amžiaus grupei 18-30, o 14% - 30-40 amžiaus grupei. Būtent į šią rinkos dalį ir bus orientuotas mūsų verslas.

  • Microsoft Word 1059 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (2794 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sabina
  • Naktinio klubo Leiman verslo planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Naktinio klubo Leiman verslo planas. (2015 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/naktinio-klubo-leiman-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 12:38
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo