Naktinio klubo verslo planas


Verslo planas naktinis klubas. Kaip ikurti naktini kluba. Muzikinio klubo verslo planas. Veiklos planas naktinio klubo. Naktinio klubo planas. Klubo planas. Naktiniu klubu verslas. Naktiniu klubu skaicius lietuvoje. Naktinio klubo marketingas. Kiek kainuoja ikurti naktini kluba.

Verslo aprašymas. Makroaplinkos analizė. Politinė – teisinė aplinka. Lietuvos respublikos civilinis kodeksas numato, kad įmonė privalo turėti visas licensijas (leidimus) kurios įstatymuose numatytos kaip būtinos jos veiklos sąlygos. Socialinė aplinka. Ekonominė aplinka. Marketingo planas. Situacijos analizė. Konkurentų analizė. Vartotojų analizė. Tiekėjų analizė. Swot analizė. Kainų politika. Rėmimas. Marketingo biudžetas. Gamybinis planas. Organizacinis planas. Atsargų valdymas. Vartotojų aptarnavimas. Tiesioginio pavaldumo struktūra. Įmonės personalas. Darbuotojų darbo užmokestis. Finansinis planas.

? Dabartinė situacija rinkoje ir šakos plėtros tendencijos. Šiuo metu Kauno mieste yra 20 naktinių klubų jaunimui, kurie įvairiais būdais bando privilioti kuo daugiau žmonių (nemokamais įėjimais, įvairiomis loterijomis, paprastais teminiais vakarais,pavyzdžiui kaip – vakaras su akiniais ar su skrybėlėmis),skirtinguose klubuose skamba skirtinga muzika, todėl jaunimas gali išsirinkti sau priimtiną variantą. Tačiau mes manome, jog mūsų naktinis klubas tikrai išsiskirtų iš visų esamų šiuo metu, nes siūlytume neeilinius teminius vakarus, įdomią ir negirdėtą muziką, o didžiausias privalumas būtų – mūsų klubo vidaus dizainas, jis tikrai pritrauktų kiekvieną smalsuolį, kuris trokšta naujovių ir neužmirštamos crazy nakties. Suprantame, jog konkurentų šiuo metu yra tikrai nemažai, tačiau tokio pobūdžio klubas, kokį mes norime įsteigti, bus vienintelis toks visame mieste, dėl to tikimės didelio jaunimo susidomėjimo. Per praėjusius trejus metus naktinių klubų skaičius keitėsi nežymiai, tačiau nemažai klubų per šiuos metus užsidarė, o jų vietose atsidarė nauji naktiniai klubai. Tai įvyko dėl tokių priežasčių, kaip nepopuliarumas, paklausos nebuvimas dėl per didelės kainos, nusibodusios muzikos, neįdomių vakaro renginių ar dėl nepatrauklios aplinkos. Taip pat keletas klubų užsidarė dėl per didelės nuomos kainos ir pan. Juos pakeitė nauji, tačiau klausimas, ar ir šie klubai ilgai išbus rinkoje.

? Verslo idėja ir jos pagrindimas. Verslo idėja – tai įkurti naują naktinį klubą, pavadinimu crazy , kuriame jaunimo lauktų daugybė naujovių ir netikėtumų. Norėtume išnuomoti patalpas pačiame miesto centre, kur patogus susisiekimas ir atvykimas kiekvienam žmogui iš betkurio miesto galo. Patalpos būtų dviejų aukštų, gražioje aplinkoje, toliau nuo gatvės ir kitų aplinkinių gyventojų.

Vien tik praeinančių pro šalį žmonių dėmesį iškart atkreips mūsų klubo išvaizda. Pavadinimas crazy bus didelis, ryškus ir sudėliotas iš įvairių figūrų. Sienos bus gražiai išdažytos, su įvairiais papuošimais ir dekoracijomis. Įėjus į patį klubą, jus pasitiks didelis ir ilgas koridorius, pilnas šmaikščių ir juokingai sudėliotų veidrodžių, kurie privers mūsų klientą nusišypsoti. Rūbinę žadam įrengti didelę ir erdvią, kad tikrai tilptų visi žmonių paltai. Nes daugumoje klubų rūbinės būna perpildytos, striukės ar paltai primėtyti ant žemės, vienas ant kito sukabinti po ir pan. Būsime užtikrinti už kiekvieno rūbo saugumą,nes dirbs patikimi darbuotojai.

  • Microsoft Word 163 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (6045 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marija
  • Naktinio klubo verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Naktinio klubo verslo planas. (2011 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/naktinio-klubo-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 07:24
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo