Naktinis klubas Shock


Šiuo metu Lietuvoje yra daug naktinių klubų, tačiau ne kiekvienas tenkina vartotojų poreikius. Šio klubo įkūrimą paskatino nemaksimalus kliento norų tenkinimas. Todėl mes siekėme įkurti kuo tobulesnį klubą. Įvertinusios situaciją, remdamosios panašių naktinių klubų patirtimi ir klaidomis stengiamės optimaliai patenkinti kliento norus. Tai įvykdyti yra svarbu ir nesunku, tereikia geranoriškų darbuotojų, bei jaukios aplinkos. Dabartinė šios šakos analizė vertinama realiai, nes yra daug pasiūlymų jai pagerinti. Įvadas. Įmonės veikla. Trumpa įmonės veiklos charakteristika. Įmonėje atliekami darbai ir funkcijos. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo analizė ir reikalavimų profiliai. Pareigybių/darbo vietų darbo analizė. Reikalavimai pareigybę/darbo vietą užimančiam darbuotojui. Darbo užmokesčio sistema. Darbo užmokesčio struktūra. Bazinis darbo užmokestis. Kintamas darbo užmokestis. Kintamo darbo užmokesčio apskaičiavimas. Premijavimo rodikliai. Personalo parinkimas. Išvados. Literatūra.

Darbo analizė atliekama šioms pareigybėms: direktoriaus, personalo vadybininko, reklamos vadybininko, vadybininko, buhalterės, valytojos, apsaugos darbuotojų, pardavėjų.

Išskirtinių fizinių pastangų nėra. Įmonės direktoriui nereikalingas ypatingas fizinis pasirengimas, tačiau jis neturėtų būti ir labai silpnas ar neįgalus žmogus, nes direktorius atstovauja visai įmonei.

Ypatingas fizinis pasiruošimas nereikalingas, tačiau vadybininkas neturėtų būti ir silpnas žmogus, nes didelę darbo dali tenka atlikti už įminės ribų, gali tekti daug keliauti.

Esant reikalui turi teise panaudoti jėgą ir net šaunamąjį ginklą. Turi parašo teisę visuose su įstatymų, kuriuos pažeidžia klientai įmonėje, susijusiuose dokumentuose.

šio darbo negali dirbti turintys rimtų regos sveikatos sutrikimų, alergiški dulkėms ar valymo priemonėms, taip pat sergantys epilepsija asmenys. Darbo stažas nebūtinas.

šio darbo negali dirbti moterys, vyrai turintys ne tik fizinių sutrikimų, bet ir nestabilios psichikos asmenys. taip pat šio darbo negali dirbti teisti ir netarnavę kariuomenėj vyrai. Darbo stažas 1 - 2 metai. Pageidautinas šaunamojo ginklo leidimas.

šio darbo negali dirbti asmenys, turintys žymių judėjimo, regos ir klausos sutrikimų. Darbo patirtis iki 1 metų.

Atsakomybė - apibūdina, kiek žmogus atsakingas dirbdamas įmonėje: ar tik už savo darbą, ar ir už pavaldinių darbą.

Protinis apkrovimas – dėmesio apkrovimas (proceso stebėjimas, prižiūrėjimas) ir mąstymo apkrovimas (proceso valdymas: galvojimas, derinimas, koordinavimas, tikrinimas, sprendimas, informacijos ieškojimas, rinkimas, nagrinėjimas),

Fizinis apkrovimas – bendras raumenų apkrovimas, kuris gali būti dinaminis, statinis ir vienpusis; vertinamas fizinio apkrovimo intensyvumas, pastangų trukmė, kūno poza, kuriai išlaikyti reikia pastangų,

Darbo sąlygos – apibūdina higieninių bei psichologinių darbo sąlygų būklę ir aplinką.

Kandidatams į knygyno direktoriaus vietą bus pateikiami testai bei duodamos užduotys priimti sprendimus panašiose į realias situacijas. Taip bus įvertinamas jų darbo atlikimo lygis.

Apie direktoriaus laisvą darbo vietą skelbsime respublikinėje spaudoje, profesiniuose žurnaluose, interneto puslapiuose, bei naudosimės vadovų paieškos kompanijų paslaugomis.

Kandidatams bus pateikiamos konkrečios situacijos, reikalaujančios kandidato sprendimo ir jo priėmimo. Pagal tai bus įvertinamas jų darbo atlikimo lygis ir kokybė.

Tokiose kompanijose dirba pakankamai kvalifikuoti asmenys, galintys pasiūlyti ir atrinkti geriausią darbuotoją iš visų kandidatų. Direktorius priima galutinį sprendimą, vadovaudamasis šių kompanijų paieškos ir atrankos rezultatais.

Apie reklamos vadybininko laisvą darbo vietą skelbsime respublikinėje spaudoje, profesiniuose žurnaluose, interneto puslapiuose, bei naudosimės konsultacinių paieškos ir atrankos kompanijų paslaugomis.

Apie buhalterio laisvą darbo vietą skelbsime respublikinėje spaudoje, profesiniuose žurnaluose, interneto puslapiuose, bei naudosimės konsultacinių paieškos ir atrankos kompanijų paslaugomis.

  • Microsoft Word 367 KB
  • 2016 m.
  • 57 puslapiai (9240 žodžiai)
  • Universitetas
  • Raminta
  • Naktinis klubas Shock
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Naktinis klubas Shock. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/naktinis-klubas-shock.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 05:19
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo