Namo apšiltinimas


Įvadas. Sienų apšiltinimo rūšys ir jų savybės. Akmens vata. Akmens vata „PAROC“. Akmens vata „Rockwool". Akmens vata „Isoroc". Akmens vata „Paroc extra plus". Polistireninis putplastis. Ekstruzinis polistirenas. Neoporas. Ekstrudinis putų polistirenas. Polistireno, akmens vatos montavimas. Montavimas. Polistireno montavimas. Akmens vatos montavimas. Išvados. Literatūra.


Fasadinės akmens vatos plokštės ISOVENT-L savybės:- lengvos, lanksčios akmens vatos plokštės lengvai prisitaiko prie izoliuojamų paviršių, taip pat lengvai apdirbamos, montuojamos ir nedegios, puikiai atlieka priešgaisrinės apsaugos funkcijas jos yra hidrofobiškos (neįgeria drėgmės) ir sandariai užpildo izoliuojamas ertmes, todėl montavimo metu sėkmingai išvengiama šiluminių tiltelių susidarymo, jos gaminamos iš natūralių žaliavų, kurios užtikrina reikiamą šiluminį komfortą ir leidžia sienoms kvėpuoti ir yra atsparios cheminei ir biologinei korozijai, kurios nepasiduoda degradacijai, tvarumu pranoksta plastiką. Akmens vatos plokštės ISOPANEL-F savybės: universalumas, naudojant kartu su kitomis viršutinei dangai skirtomis plokštėmis puikios mechaninės savybės ir pagerinti fiziniai parametrai: nedegios (puikiai atlieka priešgaisrinės apsaugos funkcijas) yra hidrofobiškos (neįgeria drėgmės), taip pat lengvai apdirbamos ir montuojamos, o naudojant kartu su viršutinio dengimo plokštėmis, padeda sėkmingai išvengti šiluminių tiltelių susidarymo, užtikrina reikiamą šiluminį komfortą. Platus akmens vatos plokščių matmenų ir įpakavimo pasirinkimas. Šilumos laidumo koeficientai 0,035 W/mK.

Palyginus šias dvi šiltinimo medžiagas galima teigti jog abi yra geros namo šiltinimui. Labiausiai skiriasi šilumos laidumo koeficientai.

Apibendrinant norėčiau paminėti dvi geresnes apšiltinimo medžiagas:

1. Akmens vata "Paroc" - aukščiausios kokybės šilumą izoliuojančia medžiaga, kuri yra ilgaamžė ir nedegi. Naudojant „Paroc" akmens vatos izoliacines medžiagas taupoma energija, užtikrinamas komfortabilus mikroklimatas ir patikima garso izoliacija. Ši rūšis iš akmens vatų yra viena populiariausių. Šilumos laidumo koeficientas 0,036 W/mK.

2. Neoporas - tai naujesnė ir tobulesnė baltojo polistireninio putplasčio atmaina. Neoporas šilumos laidumo koeficientas yra žymiai mažesnis. Mažas šilumos laidumo koeficientas sudaro galimybę pasiekti 25 proc. geresnį šiluminį efektą. Šilumos laidumo koeficientas 0,039 W/mK. Tai kolkas viena iš naujesnių apšiltinimo medžiagų, tačiau pagal rodiklius galima teigti kad tai puikiai šiluma sulaikanti medžiaga.

  • Statyba Referatas
  • Microsoft Word 116 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1431 žodžiai)
  • Edgaras
  • Namo apšiltinimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Namo apšiltinimas. (2016 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/namo-apsiltinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 13:53
×