Namo elektroninė apsauginė signalizacija


Elektronines saugos sistemos. Signalizacija namui. Paradox schema. Paradox signalizacijos montavimo schema. Kaip pajungti namo signalizacija. Signalizacija namui schema. Namo apsaugos sistemos pajungimo schema. Namu signalizacija schema. Elektronines saugos sistemos referatas. Sp7000 pajungimo schema.

Įvadas. Patalpų ir teritorijos apibųdinimas. Apsaugos schemos sudarymas. Signalizacijos tinklas. Namo apsaugos schema. Komponentų darbo zonos. Kabelių ir laidų pravedimo kelias. Komponentų parinkimas. Centrinio signalizacijos įtaiso parinkimas. Parametrai ir galimybės. Centralės Paradox Spectra SP7000 jungimo schema. Signalizacijos komponentų montažas ir pajungimas. Darbų saugos reikalavimai atliekant montažą. Komponentų derinimas ir paruošimas darbui. Sąmatos sudarymas. Lentelė. Signalizacijos sistemos komponentų sąmata. Lentelė. Kabelio kaina. Eksplotavimo instrukcija. Informacijos šaltiniai.

Šiame amžiuje yra apsaugos priemones yra labai paplitusios. Apsaugos sistemos nuo neteisėto turto pasisavinimo ar įsibrovimo yra plačiai taikomos tiek parduotuvių, namų, įmonių, pastatų, aikštelių ir t.t. apsaugai.

Šio darbo tikslas yra susipažinti su apsaugos sistemomis, išmokti savarankiškai parengti saugos sistemos planą savo pasirinktam namui. Susipažinti su apsaugos sistemų rūšimis, jų taikymo, įrengimo bei projektavimo galimybėmis. Gebėti parengti apsaugos sistemos prevencinį planą bet kokiam pasirinktam pastatui ar objektui žinant objekto specifikacijas, bei vietovę.

  • Microsoft Word 4031 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (3609 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mindaugas
  • Namo elektroninė apsauginė signalizacija
    10 - 1 balsai (-ų)
Namo elektroninė apsauginė signalizacija. (2014 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/namo-elektronine-apsaugine-signalizacija.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 23:59
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo