Namo projektas


Pilnas namo projektas. Namo planas kursinis. Namoprojektas. Namo projektas kursinis darbas. Namo projektas kursinis. Pakeliamos vartu sistemos kursinis darbas. Namo projektas diplominis. Surenkami blokiniai pamatai. Pakeliami garazo vartai kursinis. Pilnas namo planas.

Pilnas namo projektas. Statinio charakteristika, sklypo planas. Tūrinis - planinis pastato sprendimas. Konstrukciniai pastato sprendimai. Pamatai. Perdangos. Stogas. Sienos. Durys ir langai. Priešgaisrinė ir darbo sauga. Techniniai - ekonominiai rodikliai. Literatūros sąrašas. Brėžiniai.

Objektas - individualus gyvenamas namas, statomas gyvenamųjų namų kvartale Ginkūnuose, Šiaulių miesto rajone, Lietuvos respublikoje. Sklypas šoninis, ribojasi su kaimyniniu sklypu ir gatve. Privažiavimas prie sklypo asfaltuotas. Sklypo reljefas be didesnių nuolydžių. Žalioji teritorija numatoma pietinėje sklypo pusėje, kuri apželdinama mažaaukšte žole. Pasodinami du skirtingo dydžio vaismedžiai. Teritorija aptveriama medine, vaizdą į gatvę ir kaimyninius sklypus užstojančia tvora. Mašinoms patekti numatomi automatiniai vartai, piestiesiems – mechaniniai.

Į pirmąjį namo aukštą patekama iš fasao tarp ašių 1-4 pusės. Toje pačioje pusėje taip pat yra pakeliami garažo vartai. Įėję į namą per pagrindinį įėjimą, pirmiausiai patenkame į tambūrą. Dešinėje numatomas erdvus garažas dviems automobiliams. Perėję garažą, patenkame į katilinę, kur įrengiamas kieto kuro katilas. Perėję tambūrą, patenkame į koridorių. Pasukę į kairę, patenkame į erdvią svetainę, sujungtą su virtuve. Tarp svetainės ir virtuvės yra įrengtas tualetas. Koridoriaus gale gelžbetoninias monolitiniais laiptais pakylame į antrą namo aukštą. Antrajame aukšte suprojektuoti trys nepereinami kambariai. Tai erdvūs miegamieji, vienas iš jų numatomas su atskira didele drabužine. Į visus kambarius patenkama iš koridoriaus, kuris prasideda tuoj pat pakilus laiptais iš pirmojo aukšto, o jo gale numatomas dar vienas san mazgas.

Pastato pamatams įrengti naudojami surenkami blokiniai pamatai, jiems pakloti reikalingas kranas. Pirmo sluoksnio pamato plotis 480 mm, toliau pamato plotis kinta (laikančioji – 240 mm, kita – 160 mm), nes viduryje pamato dedamas apsiltinimas iš putplasčio EPS80, dviejais sluoksniais, kurių plotis 50 mm ir 30mm, bei numatoma atrama apdailinei mūro sienai. Konstrukcijai naudojamas C16/20 klasės betonas. Išilginės armatūros strypams pasirenkama S400 stiprumo klasės Ø16 armatūra, rištinėms skersinėms apkaboms – S240 stiprumo klasės Ø8. Pamatai įgilinami žemiau įšąlo ribos,y. 150 cm žemiau žemės lygio. Aplink pamatą suberiama skalda. Rostverko viršuje patiesiamas dvigubas horizontalios ruloninės hidroizoliacijos sluoksnis. Kadangi rusys nenumatomas, papildomų priemonių požeminiams vandenims pašalinti nenumatoma.

  • RAR 2433 KB
  • 2012 m.
  • 23 puslapiai
  • Universitetas
  • Dalius
  • Namo projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Namo projektas. (2011 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/namo-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 10:41
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo