Namo renovacija ir apšiltinimas, šilumos laidumas


Namo siltinimas projektinis darbas is fizikos. Renovacijos planas kursinis. Namo apsiltinimas referatas. Gyvenamojo namo renovacijos referatas. Namu renovacija ir apsiltinimas. Skaidres apsiltinimo. Pastatu siltinimas referatas. Renovacija referatas. Namo+renovacija. Konvekciniai šilumos mainai ppt.

Šilumos laidumas. Šilumos laidumo savybės. Renovacijos planas. Namo nesandarumas. Vidinių sienų apšiltinimas. Šildomų grindų montavimas. Dėsime plyteles. Langų keitimas. Dedami dvigubi ar trigubi langų stiklai. Durų keitimas. Šarvuotas. Radiatoriai. Naujesnio modelio. Lubų šiltinimas. Putų polistirolui ir oro tarpeliu. Stogo šiltinimas. Akmens vatos plokštes. Namo šiltinimas iš lauko. Namas po renovacijos. Pavyzdys. Diagrama - įrodymas. Išvados.

Renovacijos planą pradėsiu nuo sienų apšiltinimo iš vidaus. Šildydama sienas, sienos viduryje paliksiu oro tarpelį (tuštumą), nes kitaip šiltinimas netenka prasmės. Šis tarpelis yra skirtas orui vaikščioti ir džiovinti termoizoliacijos įgertą vandenį. Taip pat į sienas prikišime šilumos nepraleidžiančių medžiagų ( putų polistirolo, akmens vatos, ekologiškos vatos...).

Montuodami šildomas grindis prieš klojant šilumos izoliacija, grindis turi iškloti polietilenine plėvele. Patariama ant viršaus dėti plyteles, nes po jomis bus šildomieji vamzdžiai. Dėsime plyteles, nes plytelės yra geresni šilumos laidininkai, negu mediena.

Dedami dvigubi ar trigubi langų stiklai, stiklinamas balkonas. Tarp langų esantis oras yra labai geras šilumos izoliatorius. Arba vietoj tuštumos į langų tarpus yra prileidžiama dujų, kurios pagal šilumos laidumo savybes yra prasčiausi šilumos laidininkai, kad sulaikyti šilumą namuose.

Ankščiau buvo dedamos dvigubos durys, tarp jų likdavo oro tarpas, nes pagal šilumos laidumo savybę tuštuma nelaidi šilumai. Šiuo metu yra patogesnis būdas sutaupyti šilumos. Lauko duris namuose dėti šarvuotas. Jų viduje yra apšiltintos šilumos nepraleidžiančios medžiagos.

Radiatorius namuose dėčiau naujesnio modelio, nes jie yra sudaryti iš plonasienių metalų, kad mežiau šilumos prarastų šildant metalą ir daugiau atduotų namams.

  • Fizika Skaidrės
  • MS PowerPoint 5986 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (557 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Gabriele
  • Namo renovacija ir apšiltinimas, šilumos laidumas
    10 - 3 balsai (-ų)
Namo renovacija ir apšiltinimas, šilumos laidumas. (2013 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/namo-renovacija-ir-apsiltinimas-silumos-laidumas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:19
×