Namų ir pjautos medienos gamyba verslo planas


Verslo planas mediena. Medienos verslo planas. Medienos verslas. Praktikos ataskaita medienos perdirbimo imoneje. Medienos apdirbimo verslas. Verslo planas gamyba. Medžio apdirbimo įmonės verslo planas. Verslo planas medienos apdirbimas. Medienos apdirbimas aprasymas. Medzio darbu planai.

Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Produkto aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Gamyba. Gamybos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Gamybos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksnai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai. Literatūra. Priedai.

Medienos perdirbimas - nuo seno tradicinė Lietuvos ūkio šaka ir per paskutinius dešimtmečius ji ypač išsivystė. Medienos perdirbimo pramonė Lietuvoje kaip ir europoje yra perspektyvi ir greitai plėtojama. Patogi Lietuvos geografinė padėtis sudaro palankias sąlygas šiam verslui. Lietuvos verslininkams yra palankios sąlygos būti tarpininkais – aprūpinti europos rinką sąlygiškai nebrangiais geros kokybės medienos gaminiais.

Užsiimti tokiu verslu nuspręsta ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų poreikius, nusbendrovė- juridinis asmuo, savarankiška ūkiniu, finansiniu, organizaciniu ir teisiniu požiūriu, yra ribotos turtinės atsakomybės įmonė. Uab egrija turi mažos įmonės statusą, todėl jai taikomas 15 % kasmetinis pelno mokestis.

Uab egrija savininkai yra ona onaitytė ir renee neederberng. Įmonės vadovė, ona onaitytė – turi verslo administravimo magistro laipsnį. Prieš tai yra dirbusi įmonėse generaline direktore yra komunikabili turi nemažai patirties šioje srityje.

Uab egrija ūkinė veikla – skydinpagrindinis UAB egrija tikslas – sėkmingai plėtoti įmonės veiklą – įsitvirtinti rinkoje, gauti maksimalų galimą pelną, kaupti kapitalą vprognozuojamas metinis grynasis pelnas pirmais metais pagal atliktus skaičiavimus turėtų būti 214190 lt, pajamos 1933028 lt. Grynasis pelningumas turėtų būti 11%, o rentabilumas 18%. Pakankamai aukšti rodikliai parodo, kad pasirinkta teisinga kainų ir konkurencijos orientacija, aiški strategija, todėl įmonės veikla nebus nuostolinga.

Svarbiausias - artimiausias UAB egrija tikslas – gauti 10 m. 573600 lt kreditą UAB vpv baltija akcijų įsigyjimui, taip pat m. Trukmės 199330 lt apyvartinimedienos perdirbimo pramonė ir Lietuvoje ir europoje yra perspektyvi ir greitai plėtojama – tai viena iš priežasčių naujos įmonės kūrimui. Patogi Lietuvos geografinė padėtis sudaro palankias sąlygas šiam verslui. Medienos perdirbimas yra nuo seno tradicinė Lietuvos ūkio šaka. Gana pigi darbo jėga, turimi gamybiniai pajėgumai, darbo patirtis bei kokybė leidžia konkuruuoti europos rinkoje.

Uab egrija įkūrėjai yra renee neederberng, kuris yra dirbęs medienos gaminių pardavime ir ona onaitytė, kuri yra dirbusi medienos gaminių gamyboje ir pardavime, todėl turi ne mažai patirties. Įmonė yra juridinis asmuo, savarankiška ūkiniu, finansiniu, organizaciniu ir teisiniu požiūriu. Įmonė yra ribotos turtinės atsakomybės įmonė Atsako tik savo turtu. Uab egrija turi mažos įmonės statusą, nes joje dirba ne daugiau kaip 50 darbuotojų ir metinės pajamos yra ne didesnės kaip 24 mln. Litų per metus.

  • Microsoft Word 1072 KB
  • 2011 m.
  • 38 puslapiai (6729 žodžiai)
  • Kolegija
  • Egidijus
  • Namų ir pjautos medienos gamyba verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Namų ir pjautos medienos gamyba verslo planas. (2011 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/namu-ir-pjautos-medienos-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 27 d. 20:15
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo