Nanomedžiagos kursinis


Kas yra dendrimerai. Nanomedžiagos gamyba.

Mechanikos kursinis darbas. Įvadas. Nanomedžiagos. Fulerenai. Nanovamzdeliai. Dendrimerai. Nanodalelių savybės ir gamyba. Mechaniniai metodai. Mechaninis malimas. Nanokristalinių miltelių sintezė. Metališkųjų - keraminių kompozicinių medžiagų ir nanokompozicinių miltelių sintezė. Anglies manomedžiagų gamyba. Elektrolankinis metodas. Lazerinė abliacija. Cheminis garų nusodinimo metodas. Saulės energijos metodas. Išvados. Literatūra.


Moksliniai darbai nanomedžiagų ir nanotechnologijų srityje yra vieni iš svarbiausių šiuolaikinio mokslo pasiekimų. Nanomedžiagų pasaulyje šiuo metu yra didėle įvairovė, o jų pritaikymo diapazonas yra labai platus ir apima beveik visus žmogaus veiklos aspektus. Jos vis plačiau naudojamos medicinoje, biologijos ir ekologijos moksluose, kibernetikoje, mikroelektronikoje, taip pat įvairiose sistemose sugeriančiose aukštadažnę, ultradažnę ir rentgeno spinduliuotę. Jau šiandien galima teigti, kad nanotechnologijos taip pat pakeis mus supantį pasaulį, kaip ankščiau pakeitė elektrifikacija.

Toliau savo darbe aš panagrinėsiu nanomedžiagas, kokios jos būna, bei jų pagrindines savybės. Apžvalgos metu skirsim daugiau dėmesio skirtingų nanomedžiagų gamybos būdams.

Nanomedžiagos kursinis. (2012 m. Gruodžio 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/nanomedziagos-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:05