Napoleono imperijos iškilimo ir žlugimo priežastys


Nurodyti Napoleono imperijos iškilimo ir žlugimo priežastis. Pamokos tikslas – atskleisti Napoleono iškilimo ir žlugimo priežastis. Napoleono epocha (1799-1815 m. ). Remiantis turimomis žiniomis, įvardinkite paveikslėliuose vaizduojamą istorinį įvykį. Remiantis turimomis žiniomis ir žiūrint video medžiagą apie DPR. Prancūzija prieš Napoleoną. Minčių žemėlapių kūrimo metodas. Stebint video medžiagą apie Napoleono valdymo laikotarpį. Napoleono asmenybė (1769-1821 m. ). Napoleono karai 1799-1815 m. . (kitaip “Napoleono epocha”). Karų padariniai. Imperijos žlugimas. Remiantis turimomis žiniomis išnagrinėkite karikatūrą. Napoleono karjera ir nuopolis. Chronologiškai nustatykite Napoleono karjeros etapus. Pasitikrinkime.


Pamokos tikslas – atskleisti Napoleono iškilimo ir žlugimo priežastis.

Pamokos uždaviniai: Remiantis turimomis žiniomis ir žiūrint video medžiagą apie DPR, sudaryti chronologinį įvykių sąrašą apie Prancūzijos valdymo pokyčius ir Napoleono iškilimą; Stebint video medžiagą apie Napoleono valdymo laikotarpį, savarankiškai sudaryti minčių žemėlapį apie svarbiausius Napoleono valdymo įvykius; Naudojantis vadovėlio medžiaga, pasižymėti 4 Napoleono imperijos žlugimo priežastis (57-60 psl).

Remiantis turimomis žiniomis, įvardinkite paveikslėliuose vaizduojamą istorinį įvykį.

Remiantis turimomis žiniomis ir žiūrint video medžiagą apie DPR, sudarykite chronologinį įvykių sąrašą apie Prancūzijos valdymo pokyčius ir Napoleono iškilimą.

Absoliutizmo krizė (karaliaus ir visuomenės konfliktas – luomų kova); Politinė, ūkinė ir finansinė krizė, revoliucija (DPR); “Žmogaus ir piliečio teisių deklaracija”; Jakobinų diktatūra; Termidoro devintoji; Direktorijos valdymas; Napoleono karjeros pradžia (kariuomenės vadas, vėliau generolas); Briumero perversmas (Napoleono atėjimas į valdžią).

Tai spindulinio mąstymo išraiška, skirta, idėjų sprendimų išdėstymui aplink centrinę temą. Centre – tyrimo objektas, nuo centro tolstančios rodyklės – pagrindiniai teiginiai apie tiriamąjį objektą.

Stebint video medžiagą apie Napoleono valdymo laikotarpį, savarankiškai sudarykite minčių žemėlapį apie svarbiausius Napoleono valdymo įvykius.

1769 m. gimė Korsikoje, mokėsi Prancūzijos karo akademijoje. DPR metais kovojo revoliucinėje armijoje, darė sėkmingą karjerą.

  • MS PowerPoint 1333 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (559 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Erildas
  • Napoleono imperijos iškilimo ir žlugimo priežastys
    10 - 1 balsai (-ų)
Napoleono imperijos iškilimo ir žlugimo priežastys . (2018 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/napoleono-imperijos-iskilimo-ir-zlugimo-priezastys.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 30 d. 09:27
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo