Narkotikų rūšys


Narkotikai referatas. Bazas narkotikas. Referatai narkotikai. Narkotiku srusy. Bazas lengvas narkotikas. Visu narkotiku rusys. Narkotiku rusiu pavyzdziai. Nalinas narkotikas. Lengvas narkotikas. Narkotikas rupūžės oda.

Narkotikai. Narkotikų rūšys. Marihuana (žolė). Hašišas (hašas). Lsd, lsd-25 (gliukas, rūgštis). Meskalinas. Dmt. Amfetaminai (speed, ekstazi). Barbituratai. Kokainas ir heroinas. Rupūžės oda. Amilnitratas. Klijai. Nalinas. Bananai. Psilocibinas.

Žodis narkomanija (graikiškai narke – sukaustymas ir manija), liga pasireiškianti nenugalimu traukimu prie narkotikų (pvz. Morfino), didelėse dozėse narkotikai sukelia apkurtimą, apakimą, arba narkotinį miegą. Dažnas narkotinių medžiagų vartojimas sukelia priklausomybę ir pastovų dozės didinimą. Susilaikymą nuo narkotikų vartojimo lydi abstinencijos sindromas. Taip pat reguliarus narkotikų vartojimas naikina vidaus organus, gali prasidėti įvairios haliucinacijos, bei psichiologinės traumos.

Narkotikai (graikiškai narkotikos – vedantys prie sukaustymo) būna dviejų tipų: natūralūs arba sintetiniai, jų nelegalus gaminimas, įsigijimas, laikymmarihuana, hašišas, lsd, lsd-25, stpmarihuana yra lengvas augalinės kilmės narkotikas. Jis yra gaminamas iš kanapių. Kanapių veislės yra labai įvairios: akapulko auksas , panamos raudonoji ir kt. Geriausia marihuana auga meksikoje bei vietname. Geriaushašišas yra gaminamas iš marihuanos, bet yra dozuojamas nedideliais kubeliais. Hašišą dažniausiai rūko nedidelėse pypkėse arba maišo su tabaku. Tai yra pavojingas ir gana brangus narkotikas.

Gavimo procesas yra ganėtinai paprastas ir įdomus. Pradžiai reikės maždaug kilogramo žolės. Reikia ją prasėti, išimti nereikalingus pašalinius daiktus, sėklas. Kai prasėjome kilogramą jį reikia patalpinti į didelį indą ir užpilti jį maždaug 6l mažos kokybės spirito. Tada reikia virti valandas. Geriau tam reikalui naudoti elektrinę krosnelę, nes spiritas yra labai lengvai užsideganti medžiaga, kurios tikrai nevertėtų kaitinti atviroje ugnyje. Po kaitinimo skystį išpilti į atskirą butelį su etikete n1 .

Likusią košelę kaitinti dar valandas su nauju spiritu. Tada du kartus atlikti tą patį tik su vandeniu ir vandenį nupilti į butelį n.

Dabar reikia sumažinti tirpalų tūrį, juos pavirinus atskiruose puoduose iki tol kol jie pasidarys tiršti. Kai abu tirpalai sutirštės reikia supilti juos kartu ir dar pavirinti. Tirpalas turėtų virsti dar tirštesniu. Dabar reikia pakaitinti puodelį skipidaro ir supilti jį tirpalus. Tada pridėti uncijas pušies smalos ir šildyti dar 10min. Ant nedidelės ugnies. Dabar viską kas gavosi reikia sudėti ant kepimo formos. Ir kepti 15min 350c tempe iš visų narkotikų esančių dabartinėje juodojoje rinkoje, lsd yra pats keisčiausias ir paslaptingiausias. Tai vienas naujausių ir pats pagrindinis narkotikas, atkeliavęs pas mus iš psichotropinės subkultūros. Dž.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2010 m.
  • 4 puslapiai (1490 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gražina
  • Narkotikų rūšys
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Narkotikų rūšys. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/narkotiku-rusys.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 18:19
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo