Narkotinių medžiagų žala žmogaus organizmui


Narkotinių medžiagų žala žmogaus organizmui. Vartojimo priežastys.

Šiomis dienomis narkotinių medžiagų vartojimas yra didelė problema. Dėl problemos aktualumo, dauguma žmonių mano, jog yra pakankamai su ja susipažinę, tačiau šitai ne visuomet būna tiesa.

Norint pasiekti geresnių rezultatų kovojant su šia problema, bandysiu įsigilinti į narkomanijos priežastis, padarinius, apžvelgsiu statistikos duomenis ir juos pateiksiu. Pagrįstai atsakysiu į klausymus:

Ar verta veltis į narkotikų liūną?

Ar galima to išvengti ir kaip atsispirti pagundai?

Kokia narkotikų žala mums?

Narkotinių   ir psichotropinių medžiagų poveikis yra skirtingas, todėl skiriasi ir jų  vartojimo tikslai. Galima išskirti šiuos vartojimo tikslus: 

Religiniai (šamanai, burtininkai);

Atpažinus reikėtų kreiptis i specialistus.

Narkotinių medžiagų žala žmoguj yra labai didžiulė, kartais besibaigianti tragiškai. Jiems atsispirti nėra lengva, tačiau įmanoma. Dėl narkotinių medžiagų sukeltų padarinių į narkotikų liūną veltis neverta. Narkotikų galima išvengti nepasiduodant kitų daromai įtakai, ieškant sprendimų iškilus problemoms, o ne būdų kaip jas užmiršti.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (805 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Skustex
  • Narkotinių medžiagų žala žmogaus organizmui
    10 - 9 balsai (-ų)
Narkotinių medžiagų žala žmogaus organizmui. (2015 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/narkotiniu-medziagu-zala-zmogaus-organizmui.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 10:39
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo