Nasdaq vertybinių popierių biržos


Įvadas. Kompanijų pasirinkimas. Kompanijų naujienos. Pasaulio naujienos. Kompanijų finansiniai rodikliai, ataskaitos ir palyginimas. „Microsoft“ ir „Cisco systems“ lyginimas. „Ebay“ ir „Amazon“ lyginimas. „Apple” ir „Alibaba” lyginimas. Kompanijų techninė analizė. „Apple“. „Microsoft“. „Cisco systems“. „Ebay“. „Amazon“. „Alibaba“. Išvados.


Pirmoji mano pasirinkta kompanija, visiems žinoma, Amerikos tarptautinė technologijų kompanija – „Apple“. Ją pasirinkau dėl to, nes kompanija yra plačiai žinoma visame pasaulyje. Ši kompanija buvo įkurta 1976 metais. Ji pirmoji išleido asmeninį kompiuterį, kuris buvo masiškai gaminamas. Šiuo metu didžiąją „Apple“ pajamų dalį sudaro iš „iPhone“ išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių pardavimų. Plėtoja ir parduoda plataus vartojimo elektronikos, kompiuterių programinės įrangos ir internetinių paslaugų. Jis laikomas vienu iš „Big Four“ technologijų kartu su „Amazon“, „Google“ ir „Facebook“.

Penkta pasirinkta kompanija taip pat yra puikiai žinoma visame pasaulyje ir tai yra „Amazon“, Amerikos tarptautinė technologijų kompanija, kuri orientuota į elektroninę prekybą, debesų kompiuteriją ir dirbtinį intelektą, matuojama pagal pajamų ir rinkos kapitalizaciją. Ji buvo įsteigta 1994 metais ir jau 1995 metais pradėjo savo veiklą. Pačioje įmonės įsikūrimo pradžioje buvo vykdoma tik knygų prekyba tačiau netrukus prekyba išsiplėtė iki tokio lygio, kad joje galima nusipirkti praktiškai bet ką. „Amazon“ nuo savo veiklos pradžios išsiskyrė nuo kitų elektroninės komercijos kompanijų tuo, kad naudojo lėto, tačiau lėto augimo strategiją. Šiuo metu „Amazon“ yra viena iš viena iš didžiausių bendrovių pasaulyje.

JAV federalinio rezervo ir Tarptautinio valiutos fondo pareigūnai ketvirtadienį atskirai įspėjo, kad pasaulinės prekybos įtampa ir didėjantys tarifai kelia vis didesnę riziką tiek JAV, tiek pasaulio ekonomikai. Nuo gegužės pradžios įvykę pokyčiai, įskaitant naują 25% JAV tarifą Kinijos importui ir naujų JAV rinkliavų grėsmę Meksikai, atrodė, kad tai yra Trumpo administracijos daugiau nei metų amžiaus kovos su prekybos politika taškas, galintis pakenkti verslo pasitikėjimui investicijas ir galiausiai prisidėti prie ekonominių blogų rezultatų. Iš tiesų, Meksikos importo tarifai JAV apmokestinami savo produktais, nes daugelis sienų kertančių daiktų yra tarpiniai produktai, kuriuos naudoja JAV gamintojai, „Dallas Federal Reserve Bank“ prezidentas Robertas Kaplanas pasakė Bostono koledže.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį sakė, kad dar nuspręs, ar įvykdyti grėsmę, kad Pekinas nukentėtų nemažiausiau negu 300 mlrd. Jungtinių Valstijų ir Kinijos santykiai pablogėjo nuo to laiko, kai gegužės mėn. Pradžioje Trumpas kaltino Pekiną, kad jis atsisakė įsipareigoti pakeisti savo verslo santykius su likusiu pasauliu. Nuo to laiko abi šalys veikė viena prieš kitą su savo šalies kompanijomis ir apasikeitė šiurkščiais žodžiais diplomatiniu frontu - tai eskalacija, kuri sukrėtė pasaulines rinkas ir išleido daugiau nei 1,5 trilijono JAV dolerių investicijų visame pasaulyje. Trumpas padidino tarifus iki 25% Kinijos prekėmd tai 200 mlrd. JAV dolerių ir nurodė savo prekybos atstovui paruošti tarifus dar 300 mlrd. JAV dolerių, efektyviai padengiant beveik visą Kinijos eksportą į JAV.

„Microsoft“ likvidavimo rodikliai yra labai geri, jie gali likviduoti trumpalaikes skolas ir greitai padengti visas skolas galėtu beveik 3 kartus, o padengti skolas su savo lėšomis galėtų daugiau negu 2 kartus.

  • Microsoft Word 3223 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (2929 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ugnė
  • Nasdaq vertybinių popierių biržos
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Nasdaq vertybinių popierių biržos. (2021 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/nasdaq-vertybiniu-popieriu-birzos.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 05:57
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo