Nato ir Lietuva skaidrės


Nato ir lietuva istorija. Powerpoint pristatymas apie lietuva. Kaip lietuva veikia nato organizacijoje. Nato powerpoint pristatymas. Nato skaidrės.

Nato ir lietuva. Šiaurės atlanto sutarties organizacija. Aljansas. Kas yra nato? Gynybinė organizacija. Siekdamos apginti savo nepriklausomybę. Vašingtone pasirašė šiaurės atlanto sutartį. Į organizaciją pradėjo jungtis ir kitos šalys. Šiuo metu prisijungti prie nato siekia. Esminis nato veiklos principas yra kolektyvinė gynyba. Nato vadovaujasi demokratijos, teisės viršenybės ir taikaus konfliktų sprendimo principais. Visi nato sprendimai yra priimami bendru sutarimu. Koks nato tikslas? Svarbiausias nato tikslas. Visomis politinėmis ir karinėmis priemonėmis užtikrinti visų jos narių laisvę ir saugumą. Kas vadovauja nato? Aukščiausia nato institucija. Šiaurės atlanto tarybai pirmininkauja. Kas gali tapti nato nare? Ar galima išstoti iš nato? Ar nato turi kariuomenę? Nato neturi nuolatinės kariuomenės. Nato turi nuolatinių kolektyvinių karinių pajėgumų. Lietuva įstojo į nato. Kuo narystė nato naudinga lietuvai? Nato yra transatlantinis politinis forumas. Kaip lietuva veikia nato organizacijoje?
  • MS PowerPoint 676 KB
  • 2013 m.
  • 30 puslapių
  • Ema
  • Nato ir Lietuva skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Nato ir Lietuva skaidrės. (2013 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/nato-ir-lietuva-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 05 d. 21:28
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!