Natrio nitritas. Toksikologija ir rizikos įvertinimas.


Maisto toksikologija. Vandebs toksikologija. Toksikologija referatas. Azoto dioksido toksikologija. Maisto toksikologija apima nitratus, nitritus. Toksikologijos referatas. Maisto toksikologijos rizikos vertinimas. Natris panaudojimas. Natrio nitrito. Toksikologija temos.

Įvadas. Fizikinės- cheminės sąvybės. Taršos šaltinis. Fotooksidacija. Judėjimas aplinkoje. Biologinis skaidymas. Bioakumuliacija. Toksikinetika, metabolizmas, pasiskirstymas. Mutageniškumas. Kancerogeniškumas. Kenksmingumas aplinkai. Odos dirginimas. Toksiškumas. Pakartotinė dozė. Nuodingumas vaisiui. Išvados. Literatūros sarašas.

Tačiau, yra taip pat neapsaugojimas nuo nitrato jono, kuris yra paskirstytas visame natūraliame vandenyje ar dirvožemžiuose, maiste ar sukurtas egzogeniškai. Gamybos apimtys ir naudojimo: visos natrio nitrito gamybos apimtis japonijoje buvo 10 000 - 50 000 t/metai. Pasaulinė gamyba natrio nitrito duomenys nėra pasiekiami. Natris nitrito yra plačiai vartojamas įvairiose pramonės šakose kategorijose, apimdamas žemės ūkio, pagrindinius chemikalus, chemijos pramonę, elektrinę/elektroninę taikomąją pramonę, kuro pramonę, metalo ištraukime, valydami ir apdirbdami metalus, dažų ir lakų pramonėje, polimerų pramonėje, viešos srities, tekstilės apdirbimo pramonėse ir kitų. Natrio nitritas yra vartojamas kaip žaliava gamybai kaprolaktų polimerų ir antioksidantų sintetiniams polimerams. Naudojama kaip spalvotas fiksatorius ir apsauginė priemonė mėsose ir žuvyje. Tai taip pat naudojamas: klijuose, rišant medžiagas, antifriziniuose agentuose, valymo ir plovimo priemonėse, dezinfekavimo priemonėse, dažuose, statybos medžiagų priedas, aušinimo skysčiose, maisto produktų priedas, tarpinėse grandinėse, laboratorijos chemikalas, tepalus ir priedus, ne žemės ūkio pesticidai, oksidacibaltos arba švelniai gelnitrito jonas yra visur esančioje aplinkoje, kur tai sudaro azoto cikla. Azoto šaltinis yra natūralus ar antropogeniškas. Manoma, kad trąšos yra svarbiausias antropogeniškumo azoto šaltinis, nors antrapogeniškumo azoto oksidas ir dioksido dabartis atmosferoje nuo sudegimo procesų yra taip pat šaltinis nitrito ir nitrato. Dirvožemžiuose ir paviršiniuose vandenyse, patenka per rūgštų lietų. Natūralūs azoto oksidas ir dioksidas atmosferoje yra taip pat galimi nitrito šaltiniai. Turi būti pažymima, kad, nors nitrito jonas (no2-) gali sukelti pavojų, vertindamas potencialų entrofikacijos pavojus, apimdamas geriamojo vandens kokybę tam tikrose srityse, vartodami šias medžiagas (nano2). Todėl ši medžiaga turi eutrofikacinį potencialą, bet jo įtaka yra žemesnė negu tų trąšų. Įvairios šalys nustatė ribas nitrito per vandens kokybės reguliavimą. Ribos vertės, leistinos geriamajame vandenyje, yra. 05 mg/l (kaip nitrito-n, japonija). mg/l (kaip nitrito, europos sąjunga), 1mg/l (kaip nitritnetiesioginė hidroksi radikalų fotooksidacija (1500000 molekules/cm3) yra spejama, kad įvyktų pusamžis, įvertintas. dienas (apskaičiuotas naudojimas aopwin v. 91 25 °c, pastovi norma. 30 x 10 - 13 cmnitrito jonas yra azoto ciklo komponentas. Aplinkoje, bakterijos oksiduoja nitritą į nitratus. Nitratųapskaičiuota bcf. 162 buvo apskaičiuoti epi rinkinio v.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2010 m.
  • 13 puslapių (2698 žodžiai)
  • Universitetas
  • Daiva
  • Natrio nitritas. Toksikologija ir rizikos įvertinimas.
    10 - 1 balsai (-ų)
Natrio nitritas. Toksikologija ir rizikos įvertinimas.. (2010 m. Birželio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/natrio-nitritas-toksikologija.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 17 d. 07:26
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo