Natūralios kilmės taršos šaltiniai


Natūralios kilmės taršos šaltiniai Vulkanų išveržimai , miškų gaisrai , smėlio audros , augalš dulkės ir kt. Kokie yra pagrindiniai taršos šaltiniai Lietuvoje ir kokie teršalai Pagrindiniai atmosferos taršos šaltiniai Lietuvoje yra. Pagrindiniai atmosferos oro teršalai yra skirstomi į 5 grupes. Kaip susidaro mechaniniai ir cheminiai teršalai. Sausieji pirminio valymo. Slapieji pirminio valymo. Aprašykite dulkių nusodinimo kameras. Koks yra svarbiausias parametras žaliuziniuose oro valymo aparatose Kokie faktoriai , sąlygoja ciklono efektivuma.


Natūralios kilmės taršos šaltiniai: (Vulkanų išveržimai, miškų gaisrai, smėlio audros, augalš dulkės ir kt.)

Kokie yra pagrindiniai taršos šaltiniai Lietuvoje ir kokie teršalai ?

anglies monoksidas (smalkės) - tai bespalvės ir bekvapės dujos, susidarančios nepilno degimo metu Anglies monoksido šaltiniai: (Transportas - 63,8 %;, Pramonė - 9,6 %;, Kietų atliekų nukenksminimas - 7,8 %; ,Stacionarus kuro deginimas - 1,9 %.)

Į ką skirstomi oro valymo įrenginiai pagal laipsnį? Pagal metodą?

nusodinamos stambios (didesnės kaip 40 μm) daleles. Gali būti horizontaliosios ir vertikaliosios. Nusodinimo kamerų privalumai - konstrukcijos paprastumas, mažas hidraulinis pasipriešinimas (slėgių įpučiant ir išpučiam orą skirtumas), nedidelės eksploatavimo išlaidos. Oro valymo veiksmingumas — iki 40-50 %.

dujų iėimas ir išėjimas, Ciklono skersmuo, aukštis, dujų debetas, dalelių dydis, koncentracija KD, oro srauto greitis)

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (554 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Natūralios kilmės taršos šaltiniai
    10 - 2 balsai (-ų)
Natūralios kilmės taršos šaltiniai . (2017 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/naturalios-kilmes-tarsos-saltiniai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 13:41
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo