Natūralus aukšto slėgio laminatas


Įvadas. Aukšto slėgio laminatas. Re-y-stone ekologiškas hpl. Ekologiškos HPL plokštės trūkumai ir privalumai. RE-Y-STONE apdovanojimai ir sertifikatai. RE-Y-STONE plokštės perdirbimas. Ekologiškas HPL Lietuvoje. Išvados. Literatūra ir kiti informacijos šaltiniai.


Kaip žinome daugelis medžiagų yra tobulinamos ir stengiamasi sukurti kuo geresnės kokybės, patvaresnes ir ilgaamžiškas medžiagas. Taip ir aukšto slėgio laminatas kilo iš paprasto tradicinio plastikinio laminato, jis buvo tobulinamas ir vis dar yra tobulinamas atsižvelgiant į įvairias savybes.

Pastaraisiais metais ypatingas dėmesys yra skiriamas ekologijai, ne tik maisto, kosmetikos, bet ir baldų, statybos srityse. Kompozitinės medžiagos taip pat nėra užmirštos. Kol kas dar ne visi gamintojai sugeba pagaminti tam tikrų ekologiškų medžiagų, tačiau technologijos juda į priekį. Vokiečių kompanija „Dekodur“ pagamino 100 % ekologišką HPL (aukšto slėgio laminatą) RE-Y-STONE, kuris jau vadinamas biologine evoliucija interjero dizaine. Šis ekologiškas HPL nenusileidžia savo techninėmis savybėmis įprastam HPL ir yra „draugiškas“ aplinkai.

Šiame referate pristatysiu naują, jau minėtą produktą - ekologišką aukšto slėgio laminatą RE-Y-STONE. Išnagrinėsiu jo privalumus, trūkumus, sudedamasias dalis bei inovatyvumą.

Pastaraisiais metais vis labiau populiarėja ekologijos tema. Ieškant ir kuriant naujus produktus ir technologijas yra atsižvelgiama į tam tikrus dalykus: ar produktas yra „draugiškas“ aplinkai, žmogui, ar jo sunaikinimas atitinka atliekų tvarkymo standartus ir pan. Dėl šių priežasčių buvo sukurta naujovė – ekologiškas aukšto slėgio laminatas.

  • Ekologija Referatas
  • Microsoft Word 1843 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (838 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dokama
  • Natūralus aukšto slėgio laminatas
    10 - 7 balsai (-ų)
Natūralus aukšto slėgio laminatas. (2016 m. Birželio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/naturalus-auksto-slegio-laminatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 01:59
×