Naujai steigiamos įmonės prisijungimas prie interneto


Paveikslų sąrašas. Įvadas. Šiuolaikiniai prisijungimo prie interneto metodai. Prisijungimo prie interneto metodų privalumai ir trūkumai. Naujai steigiama įmonė ,,mokomoji sala“. Ekonomiškiausias ,,mokomoji sala“ įmonės prisijungimo prie interneto variantas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Šiais (technologijų) laikais, tikriausiai, nerastume žmogaus, kuris nežinotų kas yra internetas. Buityje, mokykloje, darbe naudojame įvairias naujasias technologijas. Be jų nebeįsivaizduojame indų plovimo, drabužių skalbimo, mokymosi, pramogų. Vienas svarbiausių XXI a. elementų yra internetas. Be jo negalėtume bendrauti, dalintis informacija. Internetas labai palengvina žmonių kasdienybę. Ir tai yra gana kasdieniškas šios sąvokos paaiškinimas.

Taip pat, kaip ir ryšio linijų, yra gausu ir įrangos, kuria galime naudotis internetu. Tai yra išmanieji telefonai, kompiuteriai Šie vadinami klientais. Serveriai – taip pat neatsiejama interneto dalis. Juose saugoma mūsų matoma informacija. Dar viena įrenginių rūšis – mazgai. Jie jungia visus tinklo įrenginius, kuriuose esanti informacija perduodama kabeliais, belaidžiu signalu ar palydovų.

Šiuolaikinio pasaulio nebeįsivaizduojame be išmaniųjų technologijų ir interneto. Šie užkariauja vis didesnę pasaulio dalį ir visada yra tobulinami, tačiau šie įrenginiai, kaip ir visa kita pasaulyje, turi savų privalumų bei trūkumų.

Darbo tikslas – Išanalizuoti naujai steigiamos įmonės prisijungimą prie interneto.

Įvertinti naujai kuriamos ,,Mokomoji sala” įmonės funkcijas, parinkti šiai įmonei biuro techniką.

Argumentuotai parinkti ekonomiškiausią ,,Išmanioji sala” įmonės prisijungimo prie interneto variantą.

Pirmiausia, norint prisijungti prie interneto, reikia prijungti kompiuterį prie bet kurio interneto tinklo. Yra daug būdų, kuriais galima pasiekti internetą. Tai gali būti įprastas telefono ryšys, radijo bangos (Wi-fi), palydovai ir t.t. Žmogus pats gali pasirinkti kuriuo būdu jungtis prie interneto, priklausomai nuo aplinkybių, patogumo bei finansinių išlaidų.

Pagrindiniai prisijungimo prie interneto būdai, atsižvelgiant į žmonių poreikius, patogumą bei populiarumą yra šie:

Maršrutizatorius – Dabar plačiai pradėtas naudoti ne tik įmonėse, organizacijose, bet ir namuose.

  • Microsoft Word 764 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1530 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovydė
  • Naujai steigiamos įmonės prisijungimas prie interneto
    10 - 1 balsai (-ų)
Naujai steigiamos įmonės prisijungimas prie interneto. (2019 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujai-steigiamos-imones-prisijungimas-prie-interneto.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 17:19
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo