Naujausi Duomenys apie Marsą


Naujausi duomenys apie Marsą. Marsas – ketvirtoji pagal. Du keisti. Marse pastebėtas 250 km aukščio debesis. Curiosity. Curiosity (liet. Smalsumas)– automobilio dydžio robotas. Curiosity atradimai. 2014 m. gręždamas Marso paviršių,Curiosity rado metano. Ar galėjo egzistuoti mikroorganizmai marse – tai buvo pirminis mokslininkų tikslas siunčiant Curiosity roverį. 2013 buvo atrastas. Marso paviršius. Naujausiai sudaryti topografiniai žemėlapiai parodė. Lavinos. Neseniai atrasta, kad Marse vyksta lavinų griūtys. Marso mėnuliai. Marso mėnulis – Fobas, apskrieja aplink Marsą greičiau.

Curiosity (liet. Smalsumas)– automobilio dydžio robotas, tiriantis Geilo kraterį Marse. Jo paskirtis – tirti Marso klimatą, geologiją, galimą tinkamumą gyvybei.

2014 m. gręždamas Marso paviršių,Curiosity rado metano, kuris yra labai svarbus gyvybei, bent jau žemėje.

2013 buvo atrastas vanduo Marse. Curiosity tirdamas mėginį iš Yellowknife Bay, išanalizavo, kad 2% Marso dirvožemio sudaro vanduo.

Naujausiai sudaryti topografiniai žemėlapiai parodė, kad Marso šiaurinis pusrutulis yra žemesnis, nei pietinis Marso pusrutulis. Tai reiškia, kad einant nuo pietų link šiaurės, jūs ištisai eitumėt žemyn kalnu.

Neseniai atrasta, kad Marse vyksta lavinų griūtys, bet jos ne sniego, o akmens bei dulkių.

  • MS PowerPoint 1960 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (288 žodžiai)
  • Jovaras
  • Naujausi Duomenys apie Marsą
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Naujausi Duomenys apie Marsą. (2015 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujausi-duomenys-apie-marsa.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 18 d. 07:46
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo