Naujausi kompiuteriniai virusai, jų daroma žala


Virusų daroma žala. Kompiuteriniai virusai skaidres. Kompiuterio daroma žala žmogui. Kompiuteriu virusai skaidres. Naujausi kompiuteriniai virusai ir ju daroma zala. Kompiuteriniai virusai referatas. Virusai referatas. Virusai internete referatas. Naujausieji kompiuteriniai virusai. Kompiuteriniai virusai referatai.

Įvadasiii viruso susikūrimo istorijaiv virusų, kirminų ir trojos arklių apžvalgav virusų klasifikacijavii kaip plinta kirminai ir kiti virusaiviii kaip sužinoti, ar kompiuteris užsikrėtęs virusuix virusų daroma žalax naujausi ir labiausiai plintantys šių metų virusaixi išvadosxii.

Kompiuteris tai įrenginys, kuris sugeba priimti duomenis, atlikti su jais įvairius nurodytus veiksmus ir pateikti skaičiavimų rezultatus. Šiais laikais kompiuteris neįsivaizduojamas be interneto, kuriame gausu įvairiausios garsinės vaizdinės bei tekstinės informacijos, taip pat teikiama begalė paslaugų. Apie interneto naudą daug kas žino, apie jo pavojų nutuokia daugelis, tačiau tikrąją jo grėsmę įvertina retas.

Taigi, visi kas turi interneto prieigą, ne tik gauna naudingą informaciją, bet ir dažnai susiduria su elektroniniais tinklais plintančiais virusais. Tai kompiuterinės programos, kurios nuo įprastų programų skiriasi tuo, kad yra kenksmingos: gali plisti, sugadinti ar sunaikinti informaciją esančią kompiuteryje, sulėtinti interneto ryšį tpirmąkart (1949 m. ) viruso, modelį pateikė džonas fon noimanas (john fon neumann). Pirma programa, kuri turėjo kompiuterinio viruso bruožų, buvo žaidimas darwin , kurį 6-ajame dešimtmetyje sukūrė kompanijos bell laboratories darbuotojas m. Duglas makilroi. Yra žinoma, kad pirmosios virusų pobūdžio programos buvo kuriamos (kaip įdomus uždavinys) dar xx a. 7-ajame dešimtmetyje.

  • Microsoft Word 60 KB
  • 2011 m.
  • 13 puslapių (1545 žodžiai)
  • Sadar
  • Naujausi kompiuteriniai virusai, jų daroma žala
    10 - 1 balsai (-ų)
Naujausi kompiuteriniai virusai, jų daroma žala. (2011 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujausi-kompiuteriniai-virusai-ju-daroma-zala.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 17:05
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo