Naujažodžių vartojimas mūsų gyvenimuose


Naujažodžių vartojimas mūsų gyvenimuose „Tinkamas žodis. Kas yra naujažodžiai? Lietuvių kalba, kaip ir kitos pasaulio kalbos. Mano vartojami naujažodžiai (Domas). Dažasvydis - komandinis sportinis žaidimas – kaukėtų žaidėjų šaudymasis iš pneumatinių ginklų kamuoliukais. Mano vartojami naujažodžiai 2 (Domas). Darkwave - muzikos žanras, formavęsis XX a. Kokia mano nuomonė apie naujažodžius?. (Domas). Asmeniškai aš neesu prieš naujažodžius ir jų vartojimą. Mano vartojami naujažodžiai. (Benas). Lūpdažis - dažniausiai išsukamas lūpų dažų ritinėlis. Mano vartojami naujažodžiai 2. (Benas). Lavonvežis - transporto. Mano nuomonė tokia. (Benas). Mano nuomone, naujažodžiai turi ir pliusų ir minusų. Bendroji išvada. (Benas ir Domas). Kaip matome, daugiausia naujažodžių mes „Skolinamės“ is kolegų anglų ir prisidedame prie savo žodyno.


Darkwave - muzikos žanras, formavęsis XX a. 8 dešimtmečio pab., pasižymintis melancholiškumu, niūrumu. Dvižodis - brūkšneliu sujungti du žodžiai, reiškiantys vieną sąvoką. Dramistė - mados gerbėja, kuriai nesvetima elegancija su lengvu modernumo prieskoniu. Debiloidas - protiškai atsilikusio žmogaus (nevispročio) atmaina.

Asmeniškai aš neesu prieš naujažodžius ir jų vartojimą. Taip, gal tai ir yra blogai, bet taip yra lengviau susikalbėti. Svarbiausia, kad Tave supranta ir Tu supranti žmogų.

Mano nuomone, naujažodžiai turi ir pliusų ir minusų. Vienas pliusas tas, kad žmonėms lengviau susikalbėti, o minusas – jog ne visi tuos naujažodžius moka ir nežinia, ar išmoks.

  • MS PowerPoint 156 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (355 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Domas
  • Naujažodžių vartojimas mūsų gyvenimuose
    10 - 1 balsai (-ų)
Naujažodžių vartojimas mūsų gyvenimuose. (2017 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujazodziu-vartojimas-musu-gyvenimuose.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 15 d. 16:37
×