Naujienų portalo ALFA analizė


Svetainės pobūdis , veiklos istorija. Interaktyvumas Komentarų skiltis. Balsavimai , apklausos. Žinių pasitikrinimas , testai. Informacijos atnaujinimo dažnumas. Sąsajos su socialiniais tinklais Alfa. Lt ir Facebook. Lt ir Instagram. Lt ir Twitter. Lt ir Linkedin. Lt ir Youtube. Išvados ir pasiūlymai.


Komentarų skiltis: alfa.lt naujienų portalas Lietuvoje, kuris neįpareigoja išankstinei registracijai norint parašyti komentarą. Išsakyti savo nuomonę gali kiekvienas, turintis prieiga prie socalinių tinklų, tokių kaip pvz.: „Facebook“. Kiekvieno straipsnio pabaigoje yra „komentarų skiltis“, kurioje rodomi visi parašyti komentarai, žmonių reakcijos ir nuomonės. Taip pat yra laukelis su nuoroda „rašyti komentarą...“ , tačiau jį publikuoti leidžia tik tuomet, kai esi prisijungęs prie socialinio tinklo.

Internetinis portalas alfa.lt daugelyje straipsnių naudoja hipertekstualumą, nuorodas su pavadinimais, kurias gali rasti įterptas į straipsnio turinį. Nuorodos patikslina informaciją, jos padeda sužinoti ar prisiminti priešistorę, nuo ko prasidėjo istorija arba gali praplėsti straipsnio turinį.

Su nuotraukomis ir video medžiaga, pvz.: 2017 m. gegužės 22d. straipsnyje „Nuo pareigūnų sprukęs automobilis kelionę baigė skaudžia avarija“.

Alfa grupė kasdien dirba prie internetinio portalo ir kelia į viešąją erdvę įvairaus pobūdžio straipsnius su vaizdo medžiaga ir nuotraukomis. Kasdien išspausdina daugiau kaip 300 tekstų ir dar daugiau nuotraukų. Naujas straipsnis apytiksliai yra įkeliamas kas 3-5min.

Alfa.lt turi naujienų paiešką, kurią galima atlikti įvedus raktinį žodį. Alfa.lt informacijos archyvai yra nemokami. Temas galima rinktis pagal savitą aktualumą. Nuo mažiausiai aktualios iki labiausiai aktualios temos, pvz.: naujausių žinių, verslo, sporto, IT, pramogų, gyvenimo, saugaus eismo, horoskopų, orų, delionių ir pan. Dar temos yra suskirstytos į: „aktualu“, „populiariausios“, „naujausios“.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (925 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vesta
  • Naujienų portalo ALFA analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Naujienų portalo ALFA analizė. (2017 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujienu-portalo-alfa-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 23:51
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo