Naujo produkto kūrimas Alkostop tabletės skaidrės


Naujo produkto kūrimas. Alkostop tabletės. Verslo idėjų generavimas. ir rūšiavimas. Pasirinkome tabletės nuo. Naudos pirkėjui nustatymas. Vidinė įmonės analizė. Bostono matrica. Mūsų sukurto produktas užima mažą santykinę rinkos dalį ir turi didelį rinkos augimo tempą. Simbolinis produkto pavaizdavimas. Mūsų naujo produkto (alkoholį neutralizuojančių tablečių ) simbolinis atvaizdas. Pardavimo rėmimo. priemonės. Pardavimų skatinimas Savo ALKOSTOP produktą remsime. Reklama Siekiame savo prekę reklamuoti internete. Mūsų devizas. Išvados.   Pradedant savo verslą.

Pasirinkome tabletės nuo alkoholio, nes tai - naujas, inovatyvus produktas, kurio kaip pastebėjome rinkoje dar nėra. Šios tabletės leis žmonėm per nedidelį laiko tarpą atgauti sąmoningą būseną.  .

Pardavimų skatinimas Savo ALKOSTOP produktą remsime, stimuliuosime pirkejų susidomėjimą ir skatinsime produkto pirkimą naudodamiesi nuolaidomis, laikui bėgant ir prekei populiarėjant, kelsime produkto kainą. Ryšiai su visuomene Stengsimės savo produktą platinti netik visuomenėje, bet ir kitose užsienio vaistų rinkose taip siekdami išplėsti savo veiklą bei didesnį ALKOSTOP vartotojų kiekį.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 256 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (244 žodžiai)
  • Aurimas
  • Naujo produkto kūrimas Alkostop tabletės skaidrės
    10 - 10 balsai (-ų)
Naujo produkto kūrimas Alkostop tabletės skaidrės. (2014 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujo-produkto-kurimas-alkostop-tabletes-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 12:13
×