Naujo produkto pristatymas


Vilniaus gedimino technikos universitetas. Įmonių ekonomikos ir vadybos katedra. Naujo produkto pristatymas. Pagrindiniai konkurentai.

Šiomis dienomis autombilių žibintai vis tobulėja. Minėjau, jog per 130 metų žibintai labai patobulėjo, bet vis dar yra kur tobulėti toliau. Dabar turime automobiliuose automatinę šviesų įjungimo funkciją. Tai patogu, nes niekada nepamiršti įsijungti artimųjų šviesų ir jų išjungti. Vėliau automobilių gamintojai nusprendė, kad tamsiuoju paros metu pati mašina turi išjungti tolimąsias šviesas, kad neakintų priekyje važiuojančių vairuotojų. Tobulybės pasiekti nepavyko, nes būna, kad priešais judantis nekantrus vairuotojas jau pyksta, kad tavo automobilis pernelyg spigina, nors pati transporto priemonė dar taip nemano.

Todėl galime drąsiai teigti, jog žibintai gali būti patobulinti labiau nei iki šiol.

Apibendrinus visų kompanijų, kurios tobulina bei gamina automobilių žibintus galime teigti, jog kiekviena kompanija turi puikius išmanius elementus, bet nėra žibintų, kurie turėtu visus anksčiau išvardintus privalumus. Todėl manome, jog mūsų žibintai labai reikalinga prekė žmonių kasdieniniame gyvenime ir yra išsiskirianti iš kitų gamintojų žibintų.

  • Microsoft Word 246 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (812 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gediminas
  • Naujo produkto pristatymas
    10 - 9 balsai (-ų)
Naujo produkto pristatymas. (2015 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujo-produkto-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 09:02
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo