Naujo produkto sukūrimas - išmani lėkštė su „HotSmart“ technologija


Įvadas. Naujo produkto aprašymas. Bendra informacija apie planuojamą gaminti gaminį. Informacija apie išradėją. Automatiškai šildomų lėkščių pranašumai ir išskirtinės savybės. Pranašumų nauda vartotojams. Produkto ypatingos charakteristikos. Temperatūros karščio bandymas su „HotSmart“ technologija. Rinka. Rinkos analizė. Svarbiausi verslo aplinkos veiksniai. Produkto gamybos sistema. Pagrindinio turto ir išteklių aprašymas, planuojami naudoti įrenginiai. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Išvados. Šaltiniai.


Gyvename elektroninių technologijų amžiuje ir sparčiai tobulėjant technologiniams procesams bei įvairiems įrenginiams darosi vis sunkiau įsivaizduoti gyvenimą be naujovių. Naujos technologijos, susijusios su elektros energijos vartojimu, pradėtos taikyti praktiškai kiekviename įrenginyje. Svarbus faktorius tapo elektros kainos mažėjimas, todėl elektros energija tapo neatsiejama kasdienybės ir vis naujų atradimų dalimi.

Esant intensyviam gyvenimo ritmui bei laisvo laiko stokai, žmogus vis labiau skuba ir ieško įvairių alternatyvų bei naujų technologinių išradimų, kurie leistų prisitaikyti prie nuolat besikeičiančio ir intensyvėjančio gyvenimo rimto, darbų tempo ir t.t. Šiandieninėje visuomenėje žmonėms gyvenimą palengvina ir sutaupo daug laiko pakraunami elementai, nešiojami energijos bankai, suteikiantys galimybę pasikrauti elektronikos prietaisus net nesant prie energijos šaltinio.

Žmogui sutaupyti laiko yra svarbu dėl daugelio priežasčių. Vieni, kaip pagrindinį laiko stokos trūkumą, įvardija tai, kad nuolat neišsimiega, o kiti – nuolat neranda laiko pavalgyti pilnaverčio, šilto maisto, kuris pasak daugelio sveikatos specialistų yra būtinas sveikam žmogaus gyvenimui. Remiantis nepriklausomos rinkos tyrimų bendrovės ,,Socio Research Centre“ duomenimis net 82 % tyrime dalyvavusių asmenų nuolatos spartėjantis gyvenimo tempas bei darbų kiekis priverčia susimąstyti apie pietų pateikimo greitį. Žmonės, kurie stengiasi sutaupyti savo laiko dažniausiai renkasi greito maisto restoranus, parduotuves ar kioskus. Neretai pirkėjui tenka nusivilti pastovėjusiu, šaltu maistu. Dėl to neretai kyla konfliktai.

Ši problema gali būti nesunkiai išspręsta į rinką atėjus naujam įrenginiui – automatiškai šildomos lėkštės „HotSmart“. Sukurtas naujas produktas yra alternatyva įmonėms, prekiaujančiomis maistu, kad kliento užsakytas patiekalas visada būtų karštas. Taip pat, automatiškai šildomos lėkštės, taps nepakeičiamu dalykų ir buityje. Namuose visada bus galimybė pasišildyti maistą greitai ir sveikai. Reikia paminėti, kad visuomenė sensta ir niekas nėra apsaugotas nuo ligų. Ypatingai vyresnio amžiaus žmonėms, kurie valgo lėčiau, maistas nespės atšalti ir jie pabaigs valgyti savo patiekalus. Sergantieji bei vaikai, kurie fiziškai neturi galimybių valgyti greičiau, vis tiek mėgausis karštu maistu.

Darbo tikslas – sukurti naują produktą, kuris neštų pelną įmonėms maisto aptarnavimo srityje bei būtų naudojamas vartotojų buityje.

Automatiškai šildomos lėkštės („HotSmart“) – technologinis sprendimas keramikinėms lėkštėms su integruotu šilumos saugojimo įrenginiu, kuriame per minutę kaupiama pakankamai vatų šiluminės energijos, kad maistas nespėtų atšalti. Pagrindinis veikimo principas, tai pašildyti vieną minutę mikrobangų krosnelėje ir maistas išliks karštas net iki pusės valandos. Šildant, lėkštės viduje nuo mikrobangų šyla šilumos saugojimo įrenginys. Pastarasis, kaisdamas išskiria karštį po visą lėkštės pagrindą. Karštis saugomas įrenginyje ir neleidžia maistui atvėsti ilgesnį laiką.

„HotSmart“ lėkštės veikimo principas buvo sukurtas mikrobangų krosnelei, kurios galia 1200W. Tačiau nesunku paskaičiuoti, kiek reikia laiko jūsų naudojamai mikrobangų krosnelei, kad maistas pilnai sušiltų. Pavyzdžiui: jei naudojate 800W mikrobangų krosnelę, tai: 1200W/800W = 1:30 minutės.

Lėkštę galima paimti už krašto, kuris nespėja įkaisti. Tai inovacija, kuri tinka visų amžiaus žmonių grupėms. Dabartinė vienos lėkštės kaina šiai dienai apie 55,16 euro. Ne kiekvienam pirkėjui yra prieinama kaina, tačiau ateityje, numatoma, kad kaina kris.

Įprastos. Standartinio dydžio keramikinės lėkštės skirtos karštiesiems patiekalams. Skersmuo – 28cm.

  • Microsoft Word 136 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3207 žodžiai)
  • Universitetas
  • Šarūnas
  • Naujo produkto sukūrimas - išmani lėkštė su „HotSmart“ technologija
    10 - 3 balsai (-ų)
Naujo produkto sukūrimas - išmani lėkštė su „HotSmart“ technologija . (2018 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujo-produkto-sukurimas-ismani-lekste-su-hotsmart-technologija.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 19 d. 06:25
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!