Naujo produkto vystymo projektas: blokeliai iš perdirbtų žaliavų


Įmonių valdymo pagrindų grupinis projektas naujo produkto blokelių iš perdirbtų žaliavų vystymo projektas. Organizacijos tikslas ir naujo produkto išradimas. Organizacijos veiklos pobūdis. Organizacijos misija , vizija , strateginiai tikslai. Įmonę galintys paveikti aplinkos veiksniai. Ekonominė konkurencinė aplinka. Socialinė kultūrinė demografinė aplinka. Mokslinė technologinė aplinka. Akcinės bendrovės „ Perdirbimas ir gamyba “ struktūrinio valdymo schema. Produkto idėjos vystymas. Kodėl reikia siūlyti produktą. Kaip tai įgyvendinti. Kokie pagrindiniai konkurentai. Pranašumai / trūkumai. Ką apima žaliavų ir medžiagų valdymas. Kokie pasirenkami tiekėjai. Popieriaus ir kartono , tūkst. tonų. Medienos atliekos , tūkst. tonų. Statybinės ir griovimo atliekos betonas , plytos , čerpės , keramika , tūkst. tonų. Mišrios komunalinės atliekos , tūkst. tonų. Kokie yra apsirūpinimo reikiamais ištekliais būdai ir formos. Reikiamų medžiagų poreikio nustatymas. Kaip nustatoma ar reikalingos atsargos ir jų kiekis. Sandėlių naudojimo būdai. Paskirstymo centro ir sandėlių skirtumai. Transportavimo ir sandėliavimo sąsaja. Gamybos ir sandėliavimo sąsaja. Gamyba ir paslaugos. Blokelių rūšys Apklaustųjų , pasirinkusių atitinkamą variantą skaičius. Planuojama gamybos apimtis. Naudojami gamybos įrenginiai. Produkto pateikimas rinkai. Vartotojų pasiskirstymas geografiškai. Paskirstymo būdas , užtikrinantis tinkamą prekių kiekį. Prekę siūlysiančios įstaigos , parduotuvės. Išdėstymo parduotuvėje sprendimai.


Projektui nepriėjome vieningos nuomonės, kokią organizaciją ar įmonę norime pasirinkti, todėl nusprendėme tapti savo įmonės vadovais ir „sukurti“ savo organizaciją AB „Perdirbimas ir gamyba“.

Mūsų Akcinės bendrovės tikslas yra ekologiška aplinka, užterštumo mažinimas ir antrinių žaliavų panaudojimas kasdieniniame žmonių gyvenime. Pasirinkome gaminti produktą – blokelius iš antrinių žaliavų, kurių paskirtis tai universalių baldų konstravimas pasitelkiant savo vaizduotę, kūrybiškumą ar paprasčiausią instrukciją.

Akcinė bendrovė „Perdirbimas ir gamyba“ – būtų didžiausia stiklo, plastiko, popieriaus perdirbimo įmonė Kauno rajone. Bendrovės veikla neapsiriboja tik perdirbimu, tačiau yra į savo veiklą įtraukusi ir baldų gamybą iš perdirbtų produktų. Įmonė būtų išsidėsčiusi Kauno rajono vakarinėje dalyje .

Organizacijos vizija: tapti geriausia įmone savo srityje, gaminančia kokybišką produkciją iš perdirbtų atliekų.

• Gaminti produktus tik iš perdirbtų medžiagų, mažinant elektros ir šiluminės energijos sunaudojimą;

• Palaikyti sąžiningus santykius tiek su vartotojais, tiek su tiekėjais;

• Mažinti išmetamų teršalų kiekį, toksiškumą ir užtikrinti, kad su atliekomis bus elgiamasi saugiai ir tinkamai;

AB „Perdirbimas ir gamyba“ yra naujai susikūrusi įmonė Kauno rajone. Organizacija kol kas neturi jokių dukterinių įmonių. Tačiau kuriant naujajį filialą, skirtą atliekų perdirbimui ir rūšiavimui, bus siekiama bendradarbiauti su UAB „Kauno Švara“ ir kitomis įmonėmis

Vartotojai nėra tiesiogiai susiję su AB „Perdirbimas ir gamyba“, nes didžiąją dalį gaminamos produkcijos užsako didesni tinklai, nuo kurių ir priklauso ar vartotojas rinksis šią paslaugą ar ne.

Taip pat įmonė yra atvira užsakymams, kuriuos pateikia asmenys, turintys idėjų produkcijos gamybai iš perdirbtos žaliavos.

Ekonomikos augimas lemia besiplečiančias rinkas, augančius pardavimus bei lengvesnį įėjimą į rinką, nes dažnai rinkoje esančios įmonės nebegeba pateikti pakankamo kiekio prekių į augančią rinką, o realiojo BVP kitimas per pastaruosius penkerius metus rodo, jog ekonomika būtent pakilimo fazėje šiuo metu. Tai teigiamai atsilieptų mūsų prekės pardavimams ir įėjimui į rinką, nes statybos yra vienas jautriausių verslo sektorių, bene labiausiai reaguojantis į ekonomikos fazes ir būtent baigtų statyti gyvenamųjų pastatų skaičius gerokai išaugo, todėl tai tinkamas metas pasiūlyti savo produktą rinkai

Didelę įtaką gyvenamųjų pastatų skaičiaus pokyčiams sudaro gyventojų skaičius. Šiuo metu Lietuvoje gyventojų skaičius gana sparčiai mažėja dėl emigracijos ir gyventojų didesnio mirštamumo nei gimstamumo. Tačiau įmonės prekėms nereikia daug sukauptų santaupų, taigi prekę galėtų įsigyti įvairaus amžiaus vartotojai.

Esant didelei mokslo ir technologijų plėtrai, yra galimybė sumažinti kaštus, padidinti gamybos efektyvumą. Pastaraisiais metais lėšų mokslo ir technologijų plėtrai skiriama vis daugiau, todėl pasiekiama šioje srityje vis geresnių rezultatų, todėl ateityje numatoma perspektyva suefektyvinti produkto gamybą.

  • Microsoft Word 472 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2618 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arimantė
  • Naujo produkto vystymo projektas: blokeliai iš perdirbtų žaliavų
    10 - 3 balsai (-ų)
Naujo produkto vystymo projektas: blokeliai iš perdirbtų žaliavų. (2018 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujo-produkto-vystymo-projektas-blokeliai-is-perdirbtu-zaliavu.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 18 d. 15:36
×