Naujo verslo sėkmė


Naujo verslo sėkmė. Tikslas ir uždaviniai. Verslumo teorinis modelis. Verslumo esmė. “ BizMiner” 2002 m. “Startup business risk index” tyrimo rezultatai. Veslumo paradoksai. Verslumo proceso komponentai. Verslumo proceso etapai. Atradimo ir išnaudojimo procesai. Išvados. Klausimai.

Tislas: apibrėžti, naujo verslo sėkmės modelį. Uždaviniai: paaiškinti, ko reikia, kad naujo verslo sėkmė būtų akivaizdi.

Galimybė, kurios potencialas mažas arba jo nėra, kartais tampa labai didele galimybe. Norint uždirbti pinigų, reikia prarasti pinigų. Tam, kad būtų galima susikrauti turtus, reikia atsisakyti turtų. Prieš pelnant sėkmę, reikia susidurti su nesėkmėmis. Verslumas reikalauja daug apmąstymų, pasiruošimo ir planavimo, tačiau iš principo tai yra procesas, kurio neįmanoma suplanuoti. Kūrybingumas ir inovacijos yra beprasmės be užsispyrimo ir disciplinos įgyvendinant sumanymus. Siekiant ilgalaikės vertės, tenka atsisakyti trumpalaikio pelningumo.

Verslo žmonės turi būti šlykštūs ir skaičiuoti kiekvieną centą. Nes tie, kurie gauna pernelyg daug pinigų, dažniausiai žlunga ilgalaikėje perspektyvoje. Viskas prasideda nuo galimybės. Tai – verslo pagrindas.

Remiantis verslumo teoriniu modeliu, kaip manote, nuo ko pirmiausia prasideda pats procesas? Kokia yra pagrindinė verslumo esmė?

  • MS PowerPoint 64 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (423 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolanta
  • Naujo verslo sėkmė
    10 - 7 balsai (-ų)
Naujo verslo sėkmė. (2015 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujo-verslo-sekme.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 19 d. 18:16
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!