Naujoji valstybes tarnyba ir valdymas


Įvadas. Naujoji valstybės tarnyba. Naujosios valstybės tarnybos samprata. Naujosios valstybės tarnybos principai. Naujasis viešasis valdymas. Naujojo viešojo valdymo samprata. NVV atsiradimas ir principai. NVV Įgyvendinimo aplinkybės ir sklaida. Naująjį viešąjį valdymą veikiančios jėgos. Naujojo viešojo valdymo įgyvendinimo problemos. Naujasis viešasis valdymas ir naujoji valstybės tarnyba. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šio referato tikslas yra išsiaiškinti naujosios viešosios tarnybos ir naujojo viešojo valdymo sampratas bei aptarti jų įtaką ir reikšmę šalies valdyme. Darbe naudotas lyginamasis metodas, norint palyginti naujo viešojo valdymo ir naujosios valstybės tarnybos sampratas bei akcentuoti kuo skyrėsi ankstesnis tradicinis valdymas nuo šiuolaikinio. Pirmame skyriuje daugiausiai dėmesio skiriama naujosios valstybės tarnybos sampratai ir principams, antrame skyriuje plačiau nagrinėjama naujojo viešojo valdymo samprata, sklaida bei įgyvendinimo problemos, na, o trečiame skyriuje yra palyginamos NVV ir NVT sąvokos, bei akcentuojama kokią įtaką jos turėjo praeityje ir kokią įtaką turi dabartiniame globaliame pasaulyje. Darbo problematika: ar naujasis viešasis valdymas ir naujoji valstybės tarnyba iš tiesų daro valdymą efektyvesniu ir kokybiškesniu? Pagrindiniai referato uždaviniai:

1.Supažindinti su naujosios valstybės tarnybos samprata ir jos principais;

2.Aptarti naujojo viešojo valdymo samprata ir įgyvendinimo problemas;

3.Išanalizuoti kokią įtaką šiuolaikiniam valdymui daro NVT ir NVV.

Darbas atliktas remiantis mokomąja mokslo literatūra, remtasi straipsniais susijusiais su nagrinėjama tema.

  • Microsoft Word 47 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (5051 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agnė
  • Naujoji valstybes tarnyba ir valdymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Naujoji valstybes tarnyba ir valdymas. (2014 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujoji-valstybes-tarnyba-ir-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 06:09
×