Naujos prekės įvedimas


Naujos prekės įvedimas. Įvadas. Šio darbo uždaviniai ir tikslai. Prekės aprašymas. Naujo produkto tikslai. Makroaplinkos veiksnių analizė. Rinkos segmentavimas. Konkurencija. Pagrindiniai ,,Donut LAB‘‘ spurgų galimi konkurentai. Pagrindinės konkurentų marketingo strategijos. Prekės įpakavimas. Prekės nauda vartotojui. Komunikaciniai pakuotės aspektai. Kainodaros sprendimai. Tiesioginis paskirstymas. Rėmimo sprendimai. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Šiandien dėl spartėjančio žmonių gyvenimo tempo darosi vis sunkiau įsitvirtinti rinkoje, kadangi rinka ir taip yra perpildyta. Vartotojus gali sudominti nebent išskirtinės ir jiems reikalingos naujovės, kurios patobulintų ir palengvintų kiekvieno kasdienybę ir padėtų sutaupyti lėšų. Šiame darbe siūloma prekė yra naujovė ne pasauliniu, tačiau Lietuvos mastu, kuri bando sėkmingai įsitvirtinti Lietuvos rinkoje bei nurungti konkurentus.

1) Atlikti produkto aprašymą , kurį sudarytų naujo produkto tikslai ir informacija apie naują produktą ir jo savybes: pranašumai ir išskirtinės savybės, ypatingos kokybinės charakteristikos bei išsiaiškinti, kas bus nauji pirkėjai, kokie vartotojų poreikiai bus tenkinami.  2) Atlikti aplinkos ir rinkos analizę, kurią sudaro: makroaplinkos veiksnių analizė, segmentavimas ir tikslinio segmento pasirinkimas ir konkurentų analizė.  3) Marketingo sprendimai, kurie susideda iš: produkto, kainodaros, paskirstymo ir rėmimo sprendimų.

Praplėsti vartotojų požiūrį apie amerikietiškus skanėstus. Siekia užtikrinti aukščiausius gaminių kokybės standartus. Nuolat stebinti sezoniškais bei netikėtais spurgų skoniais.  Papuošti įvairių banketų, gimtadienio šventinį stalą. Vartotojai taupantys savo brangų laiką, galės produktą labai lengvai užsisakyti kavinukėje, telefonu ar internetu. Greitas ir patogus užsakymas. Pristatymas į namus. Higiena patvirtinta valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos. Greitas aptarnavimo lygis.

Pritraukti nuolatinius klientus į šią kavinę.

  • MS PowerPoint 956 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (649 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Naujos prekės įvedimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Naujos prekės įvedimas. (2017 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujos-prekes-ivedimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 21:34
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo