Naujos technologijos išradimas


Įvadas. Idėjos aprašymas. Prekė. Rinka. Gamybos sistema. Išvados. Literatūros sąrašas.


Šiuolaikiniame pasaulyje sparčiai tobulėja technologijos. Vis dažniau yra išrandami nauji daiktai, palengvinantys žmonių gyvenimą. Patobulėjusiam gyvenimui, žmonėms nebereikia plauti rūbų rankomis, lengvesnis susisiekimas, nebereikia mokytis iš knygų. Sparti technologijų, politinės aplinkos pokyčiai, žinių kūrimas daro didelę įtaką verslui. Būtent tai ir yra viena pagrindinių naujų atradimų ir mokslinių naujovių atsiradimo sąlygų. Pristatysime naują išradimą, su kuriuo Lietuvos gyventojai nėra gerai susipažinę, o gal ir net nežino. Norime pristatyti naują išmanų rašiklį, kuris sugeba visą parašytą informaciją ant popieriaus lapo perkelti į kompiuterį, telefoną ar plančetę. Šis patobulintas išradimas palengvins žmonių gyvenimą, kurie mėgsta informaciją nagrinėti kompiuteriu. Taip pat bus galima dalintis informacija su draugais ar kolegomis. Kiekvienas žmogus visada turi šalia savęs telefoną, todėl pamiršus sąsiuvinius namie bus galimybė mokytis ir iš telefono išmaniojo rašiklio dėka.

Rašikliai visada yra naudojami ir yra populiarūs. Kiekvienam mokiniui ar darbuotojui yra reikalinga bent viena rašymo priemonė. Todėl ši sritis yra labai populiari. Be rašiklio mokiniai neatliks namų darbų, studentai negalės konspektuotis paskaitos temas, darbuotojai negalės pildyti dokumentus. Pasaulyje yra daugybe įmonių, kurios pardavinėja rašiklius, todėl konkuruoti būtu labai sunku. Žmogus nesirinktų kito tokio pačio rašiklio vien del firmos skirtmo. Tačiau mūsų siūlomas rašiklis kur kas tobulesnis ir išmanus, todėl perspektyvos bus didelės. Siūlome rašiklį, kuris visą ranka parašytą informaciją iš karto išsaugotų kompiuteryje, planšetėje ar telefone.

Vizija – norime pasiekti populiarumo ir nurungti konkurentus. Firma nori pralenkti savo konkurentus, išgarsėti visoje Lietuvoje, tapti pirmaujančia šioje srityje, o taip pat ir pradėti eksportuoti savo produkciją į užsienį. Per 3 - 5 metus norime išplėsti savo prekyba ne tik išmaniaisiais rašikliais, bet taip pat pardavinėti ir kitas panašias išmanias prekes, kurios būtų naudingos mokslose ir darbe, suteikti naujų darbo vietų, siekti maksimalaus prekių pardavimo, kad įmonė dirbtų pelningai. Nenorime būti įmonė, kuri parduos tą pačią prekę. Žmonių poreikiai keičiaisi taip pat norime plėstis ir tobulinti prekes. Kadangi mūsų produktas dar nėra populiarus, todėl didelė tikimybė išplatinti savo idėją ir nurungti konkurentus.

Pagrindiniai iššūkis, kuris galėtų sustabdyti idėjos įgivendinimą – neturėjimas investuotojų. Jei nerasime, kas sutiktu paremti mūsų idėją, tai šis planas būtų neįgivendintas. Tačiau manome, kad investuotojai norės prisidėti prie naujos idėjos, kuri greit pritrauktų naujus vartotojus. Prireiks daug pinigų skirtai technikai, todėl tikimes rasti remėjų. Taip pat didelę grėsmę keltų ir įmonės ar žmonės su tokia pačia idėja. Tada mūsų pasiūla sumažėtų per puse. Dar viena gresmė – nedarbas, algų mažinimas. Sumažinus darbuotojų atlyginimą, vartotojai nenorės leisti pinigų šiam prietaisui ir jiems tiks ir paprastas, pigus rašiklis.

  • Inžinerija Referatas
  • Microsoft Word 158 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2481 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vika
  • Naujos technologijos išradimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Naujos technologijos išradimas. (2016 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujos-technologijos-isradimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 15:20
×