Naujosios technologijos rašinys


Naujosios technologijos rašinys.

Naujosios technologijos, kaip sąvoka, galėtų būti apibūdinta įvairiapusiškai. Planšetiniai kompiuteriai, telefonai, kompiuteriai, internetas – tai tik keletas iš nedaugelio naujųjų technologijų, kurios, atrodo, turėtų mums palengvinti asmeninį gyvenimą, darbą, bendravimą. Bet ar iš tikrųjų nauda yra didesnė nei žala? Šiuo metu sunku atsakyti į šį klausimą, kadangi naujosios technologijos Lietuvoje vis dar yra pakankamai šviežias reiškinys. Tačiau jau dabar akivaizdu, kad jos daro nenuginčijamą įtaką kultūrai – įvairioms meno šakoms, bendravimo bei elgesio kultūrai. Kokia ta įtaka – teigiama ar neigiama – galėsime pasakyti tik po kelių dešimčių metų, kuomet pasikeis kelios kartos.

Šiuolaikinis jaunimas, tai yra dabartiniai 12 – 25 metų jaunuoliai, vis geriau išmano naująsias technologijas, nes dažnas jau nuo mažų dienų buvo apsuptas televizorių, telefonų bei kompiuterių bei gavo išskirtinę galimybę stebėti itin spartų jų vystymąsi. Turbūt nerastume nei vieno jaunuolio, kuris nesinaudotų telefonu bei kompiuteriu, kurie jau tapo neatskiriama, rodos, net ir asmenybės dalimi. Šiandien darosi vis sunkiau atskirti realų gyvenimą nuo virtualaus, realų meną nuo dirbtinio. Jaunimas tarsi savo noru netenka privilegijos užaugti lydimi knygos ar teatro, kadangi šiuos populiarumu sparčiai lenkia jų pakaitalai. Žinoma, tai neigiamai veikia tam tikras kultūros sritis.

Ar nepastebėjote, kad per pastaruosius dešimt metų vyksta įnirtinga kova tarp spausdintinės bei internetinės žiniasklaidos? Internetinių portalų įtaka matoma pasaulyje akivaizdžiai - spaudos tiražai krinta.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (989 žodžiai)
  • Mokykla
  • Silvija
  • Naujosios technologijos rašinys
    10 - 6 balsai (-ų)
Naujosios technologijos rašinys. (2015 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/naujosios-technologijos-rasinys.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 13:06
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo